Cart 0
Přihlásit se

HERBÁŘ, ČILI „ KNIHA“  O PERUÁNSKÝCH ROSTLINÁCH S LÉČIVÝMI VLASTNOSTMI.

Herbář je zdrojem informací o vlastnostech a použití peruánských bylin podle staletých i současných zkušeností v Peru a stále pokračujících vědeckých výzkumů ve světě.

V listech, větvičkách a kouscích kůry peruánských rostlin je uložen ohromný potenciál síly, zdraví a energie. Mohou být „Klíčem ke zdraví“. "Studium" herbáře Vám usnadní výběr těch pro Vás nejlepších.

Dnes v Peru existují centra, kde klasická medicína jde ruku v ruce s přírodní, která ji podporuje nebo doplňuje. A ačkoliv v Peru jsou byliny užívány jako léčivé, u nás jsou schváleny jako "Doplněk stravy". Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme.

Jak jsou byliny a rostliny používány přímo v Peru si ovšem můžete vyhledat na internetu na veřejně dostupných webových stránkách. Pro příklad uvádíme:  

www.rostlinyzperu.cz nebo www.herbarperuanskychbylin.cz