Sangre de drago - Dračí krev

 SANGRE DE DRAGO -DRAČÍ KREV - NEZASTUPITELNÝ PŘÍTEL V DOMÁCÍ LÉKÁRNIČCE A NA CESTÁCH

Co to je Sangre de drago?

Zázračné kapky. Kapky zdraví z peruánské přírody. U nás populární i vyhledávané jako DRAČÍ KREV, ZAZRAČNÉ KAPKY Z AMAZONIE, SANGRE DE DRAGO, SANGRE DE GRADO.

 SANGRE DE DRAGO, v překladu Dračí krev, za svůj název vděčí husté míze barvou připomínající krev, která vytéká po naříznutí kúry stromu z Amazonie, a semenům ve tvaru draka. Jeden z nejpopulárnějších a nejvíce vyhledávaných darů peruánské přírody. V peruánské etnické medicíně bylo Sangre de drago po staletí používané vně i vnitřně. Jeho příznivci tvrdí že dokáže v obou způsobech použití dělat opravdové „zázraky”. Proto získalo přívlastek "zázračné kapky", a není divu, že je obsahem nejen mnoha vědeckých studií, ale i celých knih. Nemělo by chybět v žádné domácí lékárničce. Je nenahraditelným pomocníkem také na cestách.
Naše Sangre de drago, neboli Dračí krev, se těší na trhu velkým zájmem a podle hodnocení zákazníků i nejlepší jakostí a cenou. Již 20 let je dovážíme přímo z Amazonie, vždy z čerstvého sběru. Kvalitní, neředěné, bez znečištění a příměsí. 
                                      "Jen z dobrého se rodí dobré"
 

259 Kč 231 Kč bez DPH
Naše Sangre de drago, česky Dračí krev, obsahuje jen 100% čistou mízu amazonského stromu Croton lechleri. Ten ji vylučuje při poranění kmene. Strom má semena ve tvaru draka, a míza sytě rudou barvu, odtud název dračí krev. Domorodí Peruánci ji používají už stovky let a přisuzují jí protizánětlivé, hojivé a antibakteriální účinky. Více informací o...
Produkty

Sangre de drago 3 +1

315.1
777 Kč 694 Kč bez DPH
DRAČI KREV 3 + 1 ZDARMA. Sangre de drago, česky Dračí krev, je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. Za své jméno “dračí krev” vděčí právě barvě mízy a semenům, které tvarem připomínají draka. V peruánské etnické medicíně je Sangre de drago po staletí používané vně i vnitřně. Domorodí Peruánci jí...