Cart 0
Přihlásit se

Co to je Sangre de drago?

Zázračné kapky. Kapky zdraví z peruánské přírody. U nás populární i vyhledávané jako DRAČÍ KREV, ZAZRAČNÉ KAPKY Z AMAZONIE, SANGRE DE DRAGO, SANGRE DE GRADO.

 SANGRE DE DRAGO, v překladu Dračí krev, za svůj název vděčí husté míze barvou připomínající krev, která vytéká po naříznutí kúry stromu z Amazonie, a semenům ve tvaru draka. Jeden z nejpopulárnějších a nejvíce vyhledávaných darů peruánské přírody. V peruánské etnické medicíně bylo Sangre de drago po staletí používané vně i vnitřně. Jeho příznivci tvrdí že dokáže v obou způsobech použití dělat opravdové „zázraky”. Proto získalo přívlastek "zázračné kapky", a není divu, že je obsahem nejen mnoha vědeckých studií, ale i celých knih. Nemělo by chybět v žádné domácí lékárničce. Je nenahraditelným pomocníkem také na cestách.
Naše Sangre de drago, neboli Dračí krev, se těší na trhu velkým zájmem a podle hodnocení zákazníků i nejlepší jakostí a cenou. Již 20 let je dovážíme přímo z Amazonie, vždy z čerstvého sběru. Kvalitní, neředěné, bez znečištění a příměsí. 
                                      "Jen z dobrého se rodí dobré"
 

Zobrazit více informací
Zavřít

Je zde 1 produkt.

Zobrazení 1-1 z 1 položek

Aktivní filtry