DOPRAVA JIŽ OD 60 KČ

Zdarma při nákupu nad 1500 Kč

VOZÍME ZDRAVÍ Z PERU

desetitisícům spokojených zákazníků již od roku 2001

AKCE A VĚRNOSTNÍ PROGRAM!

Věrnostní program plný dodatečných slev pro registrované!

PLATBA

Nákup u nás můžete pohodlně zaplatit kartou, bankovním převodem nebo dobírkou.

RÁDI PORADÍME

Fakturace: 724 104 120
Konzultace: 775 103 550
Velkoobchod: 777 103 553

UNCARIA.CZ -

BYLINKY ZDRAVÍ KVALITA POKLADY PŘÍRODA

Z PERU

UNCARIA.CZ

PŘÍRODA Z PERU

Bylinky z Peru od roku 2001. Objevte jejich sílu a účinnost. Jsme přímým dovozcem bylin a rostlin z obdivuhodné přírody And a Amazonie. "Poklady Inků" se dostanou přímo k nám a pak do vašich rukou. Co nás odlišuje? Ruční přebírání bylin, bezkonkurenční kvalita, osvědčené účinky, profesionální zázemí v Peru. Konzultace a možnosti podpůrných léčebných kúr zpracovaných doktorem specialistou v Peru. Naše kvalita je vyšší než cena. Naše motto: "Jen z dobrého se rodí dobré".

Oblíbené a nejvyhledávanější

Oblíbené a nejvyhledávanější

Máme čest být držitelem certifikátu PROM PERU - MARCA PAIS PERU, udělovaného nejlepším firmám dosahujícím vysoké kvality produktů a služeb především v rámci samotného Peru. Tento certifikát obdržela naše společnost jako první v Evropě. Náhled certifikátu ZDE

Herbář

„KNIHA“ O PERUÁNSKÝCH ROSTLINÁCH S LÉČIVÝMI VLASTNOSTMI.

Herbář je zdrojem informací o vlastnostech a použití peruánských bylin podle staletých i současných zkušeností v Peru a stále pokračujících vědeckých výzkumů ve světě.

V listech, větvičkách a kouscích kůry peruánských rostlin je uložen ohromný potenciál síly, zdraví a energie. Mohou být „Klíčem ke zdraví“. "Studium" herbáře Vám usnadní výběr těch pro Vás nejlepších.

Dnes v Peru existují centra, kde klasická medicína jde ruku v ruce s přírodní, která ji podporuje nebo doplňuje. A ačkoliv v Peru jsou byliny užívány jako léčivé, u nás jsou schváleny jako "Doplněk stravy". Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme.

Blog - vilcacora.cz

Blog - vilcacora.cz