Cart 0
Přihlásit se

Originální vysokohorská Maka (Maca) z peruánských And se dostává našim prostřednictvím přímo k Vám.

MAKA je pro nás pěstována v režimu ORGANIC, v samém srdci jejího pradávného výskytu ve vysokých polohách peruánských And.

To zaručuje její výbornou jakost, účinky a chuť. Někteří zemědělci s ohledem na náklady pěstování v těžkých podmínkách vysokých And pěstují Macu v nižších polohách, ale za cenu ztráty některých vlastností a síly působení. Je sice levnější, ale méně účinná.

Je vždy z čerstvého sběru. 

Je čistá, bez jakýchkoli příměsí a přísad při zpracování do spotřebitelské formy. (Pro zvětšení objemu přidávají někteří kukuřičnou moučku nebo škrob!)

Jako jediní máme největší výběr různých ekotypů (bílá, žlutá, negra- černá, roja - červená) a způsobů zpracování, (pražená, gelatinizovaná, extrakt, maka choco, cafe de maca) který umožní každému vybrat si tu „svou“. Maka, aby byla stravitelná a organizmus z ní mohl čerpat to nejlepší, musí být pražená nebo gelatinizovaná („vařená“).

Má již 18letou tradici na našem trhu a sledujeme nejnovější výzkumy na téma vlastností Maky.

Tzv. Maka Raw -  syrová může zatěžovat trávicí trakt, dávat pocit páleni a těžkosti na žaludku a odradit od dalšího užívání.

Bohužel, některým peruánským dodavatelům se nechce ji zpracovávat (pražit nebo gelatinizovat – což jsou další náklady) a proto ji nabízejí syrovou.

Neinformovaní dovozci a prodejci ji u nás pak nabízejí s hrdým přídavkem RAW (což je u jiných produktů žádané ale u Maky nikoli)).

Naši Maku používají vrcholoví sportovci v ČR, protože...
Je jedničkou na trhu. Bezkonkurenční kvality, za bezkonkurenční ceny.

MAKA je v balení po 100 g, ale také v ekonomickém balení po 250 g, 500 g, 1 kg a 2 kg. Vitalita – Energie – Zdraví. Již tisíce zákazníků se přesvědčilo, že tento náš slogan o naší Mace je pravdivý. S naší MAKOU dostáváte do rukou opravdový Poklad Inků. Jsme specialisté na Maku – jako první jsme zpracovali vyčerpávající materiály o jejím působení. Stali jsme se tak inspiraci pro naše následovníky, kteří dnes na internetu čerpají z našich materiálů a zkušeností – bohužel bez uvedení zdroje. A proto také můžete najít naše kvalitní texty i u méně kvalitní Maky, a to se, bohužel, týká i jiných našich produktů.