Cart 0
Přihlásit se

Co to je superpotravina? 

SUPERPOTRAVINY – SUPERFOODS - BIO POTRAVINY - PŘÍRODNÍ STRAVA - ZDRAVÁ KUCHYNĚ - POTRAVINOVÉ IDEÁLY- STRAVA KTERÁ LÉČÍ

Co nám mohou dát tyto "nově" a slibně znějící názvy?  

Peruánská příroda je bohatá nejen bylinami. Je tam dost unikátních rostlin, respektive plodů té úrodné půdy, které se řadí do kategorie potravin. Proč jsme se rozhodli dovážet je až z Peru?  Naše jídlo v Evropě je bohužel čím dál méně kvalitní, chemicky zpracované, s ubohým obsahem výživných látek. ZEMĚ a její půda je již hodně unavena obrovskou zátěží, jakou představuje její bezohledné znečišťování a následky průmyslové činnosti naší civilizace. Posledními silami se nás snaží stále ještě živit, ale plody které rodí mají daleko k ideálu. Proto jsme sáhli do potravinové pokladnice čisté přírody Peru – pro součásti stravy, které léčí a pomáhají již tisíce let generacím místních obyvatel.

Co nám mohou dát?

Především mohou významně podpořit naše zdraví a přinést pozitivní změnu v našich stereotypních stravovacích návycích. Vybrali jsme pro Vás některé z peruánských superpotravin, které zařazením do jídelníčku alespoň částečně doplní „polomrtvé " jídlo z marketu, které sice plní žaludek, ale svou výživovou prázdnotou nám přináší podvýživu, nemocí a nadbytečná kila…

To, co nabízíme je součástí „přírodní potravinové lékárny“. Díky podnebí ve kterých vyrostly a šetrnému zacházení s půdou která je plodila, zachovaly komplex svých mnoha výživných hodnot.

Jsou to produkty, které významně podpoří správné funkce Vašeho organizmu a pomohou změnit jídelníček. 

Jen z dobrého se rodí dobré.

Zobrazit více informací
Zavřít

Počet produktů: 26

Zobrazení 1-18 z 26 položek

Aktivní filtry