V dnešní, stále uspěchanější době, která po sobě zanechává hromady nečistot, plastových lahví, igelitů, použitých pneumatik, papírů, obalů po potravinách a nejrůznějších jiných odpadů….. je stále těžší najít místo, kde by se člověk mohl nadýchat čistého vzduchu, a našel pole nedotčené pesticidy....

Pro všechny tvory je stále náročnější najít oázy čistoty, ticha a harmonie - původní zdroj našeho zdraví a síly, najít čistou přírodu.Realita, nad kterou bychom se měli zamyslet, je krutá…

Naštěstí však na světě existují místa na které ještě nesáhly „ruce průmyslu a civilizace“. Čistá, svým majestátem ohromující příroda Peru, která je „plícemi světa“, kde ruce domorodců, žijících s ní v harmonii, pečlivě sbírají léčivé lístečky, větvičky a plody…kde vše je takové jak je stvořila příroda… organické, čisté, voňavé, plné zdraví.


A PRÁVĚ PŘI NAŠEM POBYTU V TĚCHTO MÍSTECH SE ZRODILA NAŠE MISE : 

být přímým spojením mezi Vámi a jedním z nejkrásnějších a nejčistších míst na zemi. Umožnit Vám přístup alespoň k části těchto cenných pokladů peruánské přírody. Aby te nejlepši z nich mohly našim prostřednictvím obohatit stravu jako zdroj energie, síly, vitality, fyzického, psychického zdraví a duševní harmonie. Aby se staly klíčem ke zdraví. A tak tomu je již od roku 2001.

Děkujeme za Vaši důvěru, jsme tady pro Vás.

P.S.: Vážíme si Vás, Vašeho zdraví, a proto naší prioritou je kvalita. Dovážíme několikrát ročně kvalitní, speciálně vytříděnou surovinu, vždy z čerstvého sběru V našem provozu jsou byliny ručně pečlivě přebírány.

Díky těmto peruánským rostlinám přinášíme pomoc i v podpůrné léčbě mnoha chorob, včetně rakoviny.

V dnešní době, kdy jsou potravinářské výrobky díky technologickým postupům jejich výroby stále chudší na živiny, stále více znečištěné a nejednou i se škodlivými účinky na naše zdraví, se stále více potvrzuje, že dokonalou pomocí našemu zdraví jsou právě dary andsko-amazonské přírody.