Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps
  Spirulina 200 cps

  Spirulina Andina v

  Spirulina Andina - táto zelená Liečiteľka je výnimočnou potravinou, úžasným zdrojom chlorofylu,
  betakaroténu a ľahko vstrebateľných živín. Je vysoko prínosnou náhradou za bežne dostupné
  proteínové prášky. Dodáva organizmu vitamíny, minerály, stopové prvky a enzýmy.

  Vypredané
  419 Kč
  S DPH 374 Kč bez DPH

   
   POPIS

  Spirulina Andina - spirulina z Ánd - táto zelená Liečiteľka je výnimočnou potravinou, úžasným zdrojom chlorofylu, betakaroténu a ľahko vstrebateľných živín. Bielkoviny nachádzajúce sa v Spiruline (Má ich v sebe viac ako 50%. Vďaka tomu sa radí medzi potraviny v prírode najviac bohaté na proteíny.) obsahujú všetkých 9 základných aminokyselín. Predstavuje takto komplexné bielkoviny. Je vysoko prínosnou náhradou za proteínové prášky. Spirulina Andina obsahuje vitamíny A, B - 1, B - 2, B - 6, B - 12, C, D, E, a K. Dodáva organizmu minerály, stopové prvky, rastlinné živiny a enzýmy. Pomáha efektívne odbúravať nežiadúce toxické látky a hlavne nebezpečné voľné radikály. Viaže ich na seba a prirodzenými cestami ich odvádza z tela preč.
  Zároveň nám dodáva aj dôležité látky, ktoré v našej každodennej strave často chýbajú.
  Viac informácií o účinkoch nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.


  ZLOŽENIE

  200 kapsúl po 350mg 100% prírodnej spiruliny pestovanej v ekologickom, úplne čistom horskom prostredí Ánd. Geneticky nemodifikované a spracované bez pesticídov. Získala vysoké postavenie  na svetovom trhu ako najkvalitnejší a najčistejší produkt. Z čerstvého zberu. Zaručujeme vysokú kvalitu a čistotu. Kapsule obsahujú čistú spirulinu bez prídavných látok.

  SPÔSOB POUŽITIA

  4 - 6 kapsúl denne, dobre zapíť vodou.


  UPOZORNENIE

  Pre deti sa neodporúčajú kapsule, ale prášok.

  PODOBNÉ PRODUKTY

  Chlorella pyrenoidosa a Šťava z lístkov jačmeňa.


  390
  8594176361444
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: