Sacha Inchi Omega 3 v kapkách

Co to je Sacha Inchi nebo Inca Inchi ?

Amazonský keř z kterého semen, zvaných také oříšky, se za studena lisuje nejlepší olej světa, ojedinělý svým složením. Ve světě rostlin je totiž největším zdrojem nenasycených mastných kyselin, kterých obsahuje až 93,7 %. Z toho nejvýznamnější Omega 3, nezbytné pro život a zdraví až 48,6%,(13 x více než losos), dále Omega 6 - 36,8% a Omega 9 - 8,3%.

Takové množství se nenajde v žádných jiných semenech olejnatých rostlin, takže právem získal opakovaně na mezinárodní výstavě v Paříži zlatou medaili jako nejlepší olej na světě. Po několika letech našich zkušeností s olejem Sacha Inchi jsme mu dali přívlastek Sacha Inchi - Král mezi oleji.

Kromě Omega3,6,9 obsahuje také silné antioxidanty, takže pokud je čistý (bez příměsi jiných olejů) nepotřebuje oproti jiným olejům žádné stabilizátory.

Omega 3 - je klíčem ke správnému metabolismu a všem biochemickým a enzymatickým reakcím probíhajícím v buňkách organismu. Umožňuje jeho udržení v dokonalé harmonii a zdraví. Jeho vstřebatelnost je mimořádně vysoká – více než 96% - a užívání ideální v každém věku – od nejmenších dětí po nejstarší seniory. Doporučuje se i těhotným ženám. Je neocenitelnou složkou každodenní stravy, opravdovým elixírem života. A k tomu také šetřící naši kapsu, protože při doporučeném dávkování po lžičkách vychází ve srovnání se všemi preparáty Omega3 na trhu nejlaciněji.

Náš olej Sacha Inchi pochází ze zdroje zaručujícího jeho kvalitu, je extra virgin - z prvního lisování. Máme ho i v menším balení, aby se dal použít jako výborný kosmetický prostředek, s blahodárným vlivem na pokožku celého těla.
Zasluhuje si zdomácnět na Vašem stole, jako nepřetržitá podpora Vašeho zdraví.

"Jen z dobrého se rodí dobré "


 

536 Kč 479 Kč bez DPH
Sacha Inchi Organic extra virgin - OMEGA 3 - olejové kvapky. Olej so zlatými medailami. 100% prírodný bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín - 93,7% v ideálnom pomere. Omega 3 - 48,6%, - 13x viac ako losos! Omega 6 - 36,8%, Omega 9 - 8,3%.