Exluzivní serie Helathy Me

Co to je zdravá pochoutka?

Chutný, plný zdraví, rozmazlující naše chuťové buňky a zároveň doplňující organizmus prospěšnými látkami a energii. A právě to jsme našli v Peru. Super pochoutky a super ovoce. Camu Camu, Lucuma, Kakaové boby, Aguaymanto, peruánské čokolády a další.

Část z toho, co u nás najdete je součástí „přírodní potravinové lékárny“, a zároveň rájem pro chuťové buňky, tedy labužnický ideál. Ovoce a plody dozrály na stromech a keřích, v ekologicky čistém prostředí And a Amazonie. Dozrávaly přirozeně: na slunci, nikoliv v kontejnerech. To jim dává neopakovatelnou chuť a vůni. Hlavně v si však díky šetrnému zpracování zachovaly své výživové hodnoty. Je z čeho vybírat. O těchto produktech je možné právem říci „MADE IN NATURE OF PERU”, protože pochází z malých rodinných farem, kde je stále ještě vyživuje příroda jen svými silami, bez chemických prostředků a průmyslu, tedy způsobem nezasahujícím v její podstatu. Rukama „místních farmářů” je pečlivě sbírán každý plod s péčí o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje.

Jen těžko lze z naší nabídky vybrat ten nejlepší produkt. Pozornost si zaslouží všechny, ale zmiňme alespoň některé - exkluzivní čistá peruánská čokoláda bez alergenů, s hedvábně jemnou a nezapomenutelnou chutí. Nejlepší čokolády na světě obsahují nejen čistou přírodní kakaovou hmotu (slisované boby), ale ještě přídavek kakaového másla, které nežlukne, a proto se při výrobě čisté hořké čokolády neužívá konzervačních látek. Je slazena šťávou z cukrové třtiny. Čokoláda má jemnou chuť, rozplývá se v ústech, zanechávajíc sametovou chuť s nádechem touhy sáhnout po další... Můžeme si ji dopřát bez obav z přírůstu váhy, neobsahuje žádné jiné složky.

A další - Camu Camu v prášku svou růžovou barvou a nakyslou chutí slibuje osvěžení a provokuje k experimentům s koktejly, doplňujícími naše tělo vitamínem C. Nejnovější vědecké výzkumy nad vit. C ukázaly, že v našem organizmu plní daleko významnější roli a má širší spektrum působení než se dříve myslelo, a že odpovídá za správnost většiny funkcí.

Seznamte se s produkty bez GMO, bez chemie, košer.

"Jen z dobrého se rodí dobré"

140 Kč 125 Kč bez DPH
Výroba kvalitnej čokolády je umením, kde náročnosť prípravy je možné porovnať s prípravou kvalitného vína. Čokoláda  Helthy Me Organic 70% je práve takou exkluzívnou čokoládou s hodvábne jemnou a nezabudnuteľnou chuťou.
140 Kč 125 Kč bez DPH
Výroba kvalitnej čokolády je umením, kde náročnosť prípravy je možné porovnať s prípravou kvalitného vína. Čokoláda Helathy Me Organic 80% je práve takou exkluzívnou čokoládou s hodvábne jemnou a nezabudnuteľnou chuťou.
479 Kč 428 Kč bez DPH
MACA ROYAL FOR WOMEN ORGANIC - MAKA ROYAL PRE ŽENY - ORGANIC - v kapsliach. Strážca kondície a zdravia žien. Optimálna rovnováha.
469 Kč 419 Kč bez DPH
 MACA ROYAL FOR MEN ORGANIC - MACA ROYAL PRE MUŽOV ORGANIC prášok 227g. Strážca kondície a zdravia mužov. Maximálny potenciál.
469 Kč 419 Kč bez DPH
MACA ROYAL FOR WOMEN ORGANIC - MAKA ROYAL PRE ŽENY - ORGANIC prášok 250g. Strážca kondície a zdravia žien. Optimálna rovnováha.
479 Kč 428 Kč bez DPH
 MACA ROYAL FOR MEN ORGANIC - MACA ROYAL PRO MUŽOV ORGANIC - v kapsliach. Strážca kondície a zdravia mužov.  Maximálny potenciál.
536 Kč 479 Kč bez DPH
Sacha Inchi Organic extra virgin - OMEGA 3 - olejové kvapky. Olej so zlatými medailami. 100% prírodný bohatý zdroj nenasýtených mastných kyselín - 93,7% v ideálnom pomere. Omega 3 - 48,6%, - 13x viac ako losos! Omega 6 - 36,8%, Omega 9 - 8,3%.  
TOVARY

Yacon

445
409 Kč 365 Kč bez DPH
Yacon sirup obsahuje hlavne FOS (fruktooligosacharidy), je nízkokalorický, a je výborným sladidlom pre diabetikov a vhodným doplnkom pri diétnom stravovaní. Je tiež dokonalým prostriedkom znižujúcim chuť k jedlu. Môže pôsobiť ako prebiotikum. Je "pokrmom"prospešných baktérií v tráviacom trakte.