Jiné osvědčené

VYZKOUŠELI JSME, OVĚŘILI JSME A DOPORUČUJEME

Tady doporučujeme produkty, které si podle našich letitých zkušeností kvalitou a účinností zaslouží, abychom je propagovali.

Vaši pozornost si zasluhuje především KUDZU firmy K+K BIO+.

Kudzu produkty jsou výsledkem dlouholeté práce Jadwigi Kalinowskiej a kanadských farmaceutů, a jsou na trhu výjimečné díky několika faktorům: 

 • V průběhu výzkumů byl kladen velký důraz na to, aby byly produkty zbaveny všech nežádoucích složek, aby mohly být dlouhodobě a bezpečně užívány. Výsledkem jsou preparáty, které jsou svou jakostí na trhu ojedinělé.
 • preparáty nemají vedlejší účinky,
 • mohou se polykat v kapslích nebo se mohou po vysypání použít jako součást potravy,
 •  varianta kudzu v kapslích má protějšek v prášku.
 • jsou bez konzervačních a přídavných látek,
 • neobsahuji těžké kovy,
 • svou kvalitou a cenou jsou na trhu bezkonkurenční.

Produkt KUDZU ROOT byl oceněn na dnech polské farmacie v roce 2004 v prestižní soutěži BYLINNÝ OSKAR 2003.

JSME VÝHRADNÍMI DOVOZCI PRODUKTŮ KUDZU FIRMY K&K BIO+

Nabízíme i výrobky dalších firem, např. konopné produkty firmy Carun, které sice nepocházejí z Peru, ale mohou vhodně doplnit naši nabídku.

"Jen z dobrého se rodí dobré"
 

Kudzu powder
  Posledné kusy v sklade
  TOVARY

  Kudzu povder

  186
  338 Kč 302 Kč bez DPH
  Obsiahnuté látky v Kudzu root obmedzujú túžbu po alkohole a nikotíne. Znižujú potrebu chuti na tieto návykové látky. Kudzu root je alkalický, pomáha tráveniu, čistí (detoxikuje) organizmus, reguluje chuť k jedlu. Neobsahuje lepok ani laktózu.
  369 Kč 329 Kč bez DPH
  Obsiahnuté látky v Kudzu root obmedzujú túžbu po alkohole a nikotíne a znižujú potrebu chuti na tieto návykové látky. Kudzu root je alkalický, pomáha tráveniu, čistí (detoxikuje) organizmus, reguluje chuť k jedlu. Neobsahuje lepok ani laktózu. 
  Kudzu light
   Vypredané
   TOVARY

   Kudzu light

   185
   192 Kč 171 Kč bez DPH
   Obsiahnuté v Kudzu root látky obmedzujú túžbu po alkohole a nikotíne. Znižujú potrebu chuti na tieto návykové látky. Kudzu root je alkalický, pomáha tráveniu, čistí (detoxikuje organizmus, reguluje chuť k jedlu. Neobsahuje lepok ani laktózu. Môžu prispieť k zníženiu nervového napätia a únavy.