O nás - čili jak se první peruánské byliny dostaly k Vám.

Založení naší firmy předcházela v roce 2000 studijní cesta do Peru , protože naší touhou bylo poznání pravdy o všemocné síle rostlin z And a Amazonie.

Naším nejlepším učitelem a průvodcem po nespočetných pokladech peruánských bylin, byla legenda a autorita peruánské fytoterapie - zijíci mězi Indiany polský misionář, páter Edmund Szeliga

Účinnost jeho bylinných terapií poznali nemocní téměř z celého světa. Kontakt s ním změnil nejeden lidský život. Změnil také i náš.

Množství času, který nám věnoval a vědomostí, které nám s velkou laskavostí předával, v nás vyvolaly ohromnou potřebu podělit se s nimi i s Vámi, způsobem který nám předal:

  • eticky, poctivě a upřímně.

  • Jeho požehnání na rozloučenou při našem odletu z Peru: Pamatujte, že

    jen z dobrého se rodí dobré” - se stalo motem naší práce.

  • Získané vědomosti jsme si nemohli nechat pouze pro sebe, a tak logickým krokem byl vznik společnosti Uncaria ČR.

  • I její název má své peruánské kořeny. Vychází z latinského názvu posvátné rostliny Inků - Uncaria tomentosa Willd.

A tak jsme jako první dovezli, dary peruánské přírody z nejlepších zdrojů. Vždy té nejvyšší jakosti, z čerstvých sběrů, z vybraných surovin. Po laboratorních testech na obsah bakterií, plísní a těžkých kovů jsou ještě důkladně ručně přebírány a baleny v naší provozovně v Jablonci nad Nisou. Nad procesem výroby a zdravotní nezávadnosti vykonává dohled Státní zemědělská a potravinářská inspekce, která u nás několikrát ročně provádí kontrolu a odebírá vzorky k laboratornímu vyšetření. Vždy bez nálezu závad.

Ve společnosti UNCARIA v Jablonci nad Nisou je tým lidí, kteří tvoří část pomyslného mostu mezi peruánskou přírodou a Vámi, a dělají vše pro to, aby se Vám do rukou dostalo to nejlepší.

Díky naší důsledné, vytrvalé a poctivé práci, a velkým zkušenostem, má naše společnost UNCARIA ČR velmi dobrou pověst.

Kvalita našich produktů nemá na trhu konkurenci. Peruánské byliny Original Uncaria©  jsou kvalitou sběru a postupem zpracování špičkové a ojedinělé na našem trhu. Firma Uncaria ČR má tu čest být držitelem prestižního certifikátu PROM PERU, udělovaného jen nejlepším firmám dosahujícím vysoké kvality svých produktů a služeb v rámci samotného Peru. Jako jediní v Evropě jsme získali právo používat tento chráněný znak.

Naše logo „PREMIUM PRODUCT UNCARIA QUALITY“, je dodatečnou garancí vysoké jakosti.

Pro Vás je to zárukou, že naším prostřednictvím získáváte ty nejlepší výrobky, které mohou účinně podpořit Vaše zdraví, zregenerovat fyzické i psychické síly a zvýšit Vaše sebevědomí.

Dobré zkušenosti s účinky peruánských bylin, které jsme za ta léta získali, daly podnět k založení prvního Institutu tradiční peruánské medicíny v Čechách  při jehož založení měla naše společnost významný podíl.

Dnes nejsme jediní - jsme nadále výjimeční. Milujeme to co děláme, a děláme to nejlépe jak umíme, neboť  jenom z dobrého se rodí dobré.