Yacon plátky 500 g

Yacon plátky 500 g

  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
  • Yacon plátky 500 g
Yacon plátky 500 g
606,00 Kč
526,96 Kč bez DPH
Obj. číslo: 100.013.025
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

Sušené, křupavé, přirozeně sladké, nízkokalorické plátky z kořene Yaconu. Bulva Yaconu je považována za nejbohatší zdroj fruktooligosacharidů (FOS -  obsahuje jich až 67%), které dávají bulvám Yaconu sladkou chuť. FOS jsou zvláštním druhem cukrů, které nejsou naším organismem vstřebávány. Působí jako prebiotika, jsou „pokrmem” prospěšných bakterií v trávicím traktu. Yacon obsahuje také cca 20 cenných aminokyselin, vlákninu, draslík, vápník, hořčík, železo a fosfor, karoten, vitamíny A, B1, B2, C a enzymy.  Chipsy z Yaconu nás mohou chránit před otylostí a přestože jsou „sladkostí“ – mohou být složkou redukčních diet. DOKONALÁ, 100 % PŘIROZENĚ  SLADKÁ  POCHOUTKA PRO KAŽDÉHO, VČETNĚ DIABETIKŮ. VÝBORNÁ ALTERNATIVA BRAMBOROVÝCH CHIPSŮ.
Více informací   najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN. 
 

SLOŽENÍ

 Šetrně sušené, křupavé, přirozeně sladké plátky z bulv Yaconu. Neobsahují žádné další látky. Ručně balené v naší provozovně. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.
Upozorňujeme, že plátky jsou výjimečně křehké a proto může během transportu dojít k jejich částečnému rozdrobení. Nemá to ale samozřejmě vliv na jejich působení a chuť.
 

ZPŮSOB POUŽITÍ

Sušené  platky Yaconu  možno konzumovat přímo, mohou být také dodávány do musli, dezertů,   ořechových směsí.

UPOZORNĚNÍ

Přechovávejte v dobře uzavřeném obalu.

  DŮLEŽITÉ – VÍTE O TOM?
Výzkumy kolektivu vědců z Instytutu Żywności i Żywienia, vedeným prof. Markem Naruszewiczem z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jako první na světě vykázaly vysokou toxicitu akrylamidu, obsaženého mimo jiné v bramborových chipsech, na centrální nervový systém. Vyvolává v organsmu chronické záněty, zvyšuje riziko arteriosklerózy, kardiovaskulárních chorob a nádorová onemocnění. Akrylamid je jedem, jehož dávka se přepočítává na kilogramy masy těla proto stejná dávka takového „jung food” (vysoce kalorické stravy, která má mizivou nutriční hodnotu, ale zato je plná umělých barviv, ochucovadel a solí) je vysoce nebezpečná pro děti. Objev polských vědců je natolik šokující, že vznikl požadavek, aby takové jídlo nebylo dodáváno do školních kantýn, a rozhodnuto o tom by mělo být na úrovni vlády. Výsledky výzkumů polských vědců byly zveřejněny v American Journal of Clinical Nutrition.

Seznam pozitiv, vyplývajících z požívání sušených plátků Yaconu je impozantní. Díky obsaženým fruktooligosacharidům (FOS) zastupují yaconové chipsy cukr a sladkosti, a nezvyšují hladinu glukózy v krvi. Jsou dokonalým prebiotikem, který přináší výživu prospěšným střevním bakteriím


Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz