Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g
  Yacon sirup-elixír 250 g

  Yacon

  Yacon sirup obsahuje hlavne FOS (fruktooligosacharidy), je nízkokalorický, a je výborným sladidlom pre diabetikov a vhodným doplnkom pri diétnom stravovaní. Je tiež dokonalým prostriedkom znižujúcim chuť k jedlu. Môže pôsobiť ako prebiotikum. Je "pokrmom"prospešných baktérií v tráviacom trakte.  

  409 Kč
  S DPH 365 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Yacon - andská rastlina známa tisíce rokov. Bola pestovaná už Inkami, a to pre svoje chutné buľvy.
  Požívanie Yaconu je v niektorých častiach Peru dodnes spojené so zvláštnymi náboženskými a kultúrnymi rituálmi. Podlhovasté buľvy Yaconu pripomínajú zemiaky. Sú šťavnaté, krehké a sladké. Zvyčajne sa Yacon konzumuje surový, čerstvý alebo sušený. Yacon obsahuje približne 20cenných aminokyselín, vlákninu, draslík, vápnik, horčík, železo, fosfor, karotén, vitamíny A, B1, B2, C a enzými.
  Buľvy Yacon sú považované za najväčšieho prírodného "výrobcu" fruktooligosacharidov (FOS), ktorých obsahuje až 67%. Dodávajú buľvám Yacon sladkú chuť. FOS sú zložité cukry, ktoré nie sú metabolizované v ľudskom tráviacom trakte. Ich konzumácia nezvyšuje hladinu glukózy.
  Sirup Yacon pôsobí ako prebiotikum. Je "pokrmom" prospešných baktérií v tráviacom trakte. V posledných rokoch sa z Yaconu vyrábajú sirupy, nápoje, chrumky a vločky. Je zaujímavé, že sa môže smažiť, variť i piecť. Vďaka tomu, že Yacon obsahuje hlavne FOS, sirup z neho je nízkokalorický. Tak je výborným sladidlom pre diabetikov a vhodným pre diétne stravovanie. Je tiež dokonalým prostriedkom znižujúcim chuť k jedlu. Vďaka vlastnostiam znižujúcim hladinu tukov, môže byť Yacon nápomocný pri redukčných diétach. V chuti je porovnateľný s chuťou medu alebo karamelu. Dokonale zastupuje cukor. Všetky tieto vlastnosti spôsobili, že popularita tejto rastliny vo svete veľmi rýchlo rastie. Pre porovnanie - pohár sirupu z Yaconu obsahuje o polovicu menej kalórií ako rovnaký pohár medu. Vďaka unikátnemu zloženiu obsiahnutej fruktózy nezvyšuje hladinu glukózy v krvi.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  250g. 100% čistý prírodný sirup z buliev Yacon. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Jesť podľa potreby a chuti. Začínať od 1-3 lyžičiek pred jedlom, alebo kedykoľvek počas dňa.

  Záruka kvality
  445
  98 Položky
  7758972000018
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: