Sangre de drago (dračí krev)
Sangre de drago (dračí krev)
Sangre de drago (dračí krev)
Sangre de drago (dračí krev)
Sangre de drago (dračí krev)
Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)
  Sangre de drago (dračí krev)

  Sangre de drago

  Populárna živica stromu Sangre de drago. Vďaka svojim obsiahnutým zložkám je v Peru už
  od stáročia využívaná miestnymi obyvateľmi v etnickej medicíne vnútorne aj na vonkajšie
  použitie. Overená kvalita. 30 ml.
   

  259 Kč
  S DPH 231 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Sangre de drago je živica z amazonského stromu. Vďaka svojim obsiahnutým zložkám je vPeru už od stáročia využívané miestnymi obyvateľmi v etnickej medicíne. Informácie o pôsobení boli odovzdávané z pokolenia na pokolenie. V Peru je používaná ako podpora klasickej medicíny vnútorne aj na vonkajšie použitie. U nás získava popularitu ako doplnok stravy s možnými priaznivými účinkami na organizmus, môže napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného štýlu a prostredia.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  živica z kôry stromu Sangre de drago 30 ml.

  SPÔSOB POUŽITIA

  kvapky rozriedené vo vode alebo ovocnej šťave piť nalačno, max. 20 kvapiek denne.
  Vzhľadom na to, že živica je čistá a neriedená, k tejto dávke sa dochádza postupne, zvyšovaním dennej dávky od 5 kvapiek vždy postupne o 2-3 kvapky viac. Dávkovanie je individuálne, podľa znášanlivosti.
  Na kloktanie a výplachy: 5 kvapiek rozriediť v 1/2 dcl vody.

  UPOZORNENIE

  Hoci klinické testy nepreukázali vedľajšie účinky, nie je doporučené Sangre de Drago
  podávať tehotným a dojčiacim ženám. Takisto prekračovanie odporúčaných dávok môže viesť
  k zápcham a obehovým ťažkostiam. Kvapky uchovávajte dobre uzavreté, na chladnom a
  tmavom mieste.

  315
  452 Položky
  8594176361390
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: