Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco
  Maka Choco

  Maca Maka Choco ORGANIC

  Na našu požiadavku bola naším farmaceutom v Peru spracovaná vyvážená zmes dvoch ideálnych zdrojov energie a zdravia – maky a kakaových bôbov, ktorým sme dali názov MAKA CHOCO - ČOKOLÁDOVÁ MAKA.

  Váha
  • 100g - 199 Kč
  • 250g - 449 Kč
  • 500g - 799 Kč
  • 1000g - 1 369 Kč
  199 Kč
  S DPH 178 Kč bez DPH

   
  POPIS

   MAKA CHOCO - ČOKOLÁDOVÁ MAKA
   SILA A RADOSŤ. Dokonalá synergia dvoch energií.
  Na našu požiadavku bola naším farmaceutom v Peru spracovaná vyvážená zmes dvoch ideálnych zdrojov energie a zdravia – maky a kakaových bôbov, ktorým sme dali názov MAKA CHOCO - ČOKOLÁDOVÁ MAKA.
  Tento nový produkt, bol stvorený s myšlienkou o dokonalosti. Spojili sme dva zdroje zdravia a energie do jednej ideálnej synergickej sily, s novou zaujímavou chuťou.
  UVÁDZAME JU AKO PREMIÉROVÚ NOVINKU NA TRH V ČR A EU.

  Maka je superpotravinou XXI. storočia- má adaptogénne účinky a pôsobí ako regulátor, ktorý ovplyvňuje funkcie organizmu, jeho vitalitu, dobrú fyzickú i psychickú kondíciu, vytrvalosť, odolnosť na stres a ďalšie. Už od roku 2001 sa teší veľkému, a stále rastúcemu záujmu ľudí, ktorí dbajú o svoje zdravie a má svoje stále miesto v ich jedálničku.

  Zrná kakaovníka sú od nepamäti veľmi cenené, Mayovia i Aztékovia ich hodnotili viac než zlato. 
  Kakao v čistej prírodnej forme sústreďuje najdôležitejšie zložky potrebné ku správnemu metabolizmu. Je to najlepší, dobre vstrebateľný zdroj horčíka, železa, draslíka, chrómu, vápniku, mangánu, zinku a medi.
  Okrem  iného chráni srdce, podporuje krvný obeh, mozgovú činnosť, uvoľňuje svalstvo, chráni naše DNA pred poškodením, organizmus pred vírusmi, nádormi a inými chorobami a pred starnutím. Surové kakao obsahuje aminokyseliny, m.j. tryptofan, ktorý zvyšuje produkciu serotonínu, látky zodpovednej za dobrú náladu a dávajúcu pocit spokojnosti a šťastia - je teda veľmi účinnou zbraňou v boji so stresom a depresiou. 
  Iba čisté kakaové zrná, ev. zlisované do kakaovej hmoty alebo prášku z nej, sú plnohodnotným zdrojom všetkých týchto zložiek potrebných pre náš organizmus. Preto je veľmi dôležité konzumovať ich hlavne v týchto podobách.

  Už odo dneška ich môžete mať vo svojom jedálničku.

  ZLOŽENIE

   rozomleté, pražené buľvy vysokohorskej peruánskej Maky Macy 60% a 40%  čisté kakaové bôby drvené. Špeciálne vytriedené, z čerstvého zberu Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu. 

  Váhové varianty: 100, 250, 500 a 1000 gramov. 
   

  SPÔSOB POUŽITIA

  1 plná lyžička denne. V suchom stave rozmiešať, rozdrviť prípadné hrudky a pridať malé množstvo vody, ovocnú šťavu alebo jogurtu. Najlepšie konzumovať pri raňajkách.

  Záruka kvality
  205
  14 Položky
  8594176360874
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: