Café de Maca
Café de Maca
Café de Maca
Café de Maca
Café de Maca
  Café de Maca
  Café de Maca
  Café de Maca
  Café de Maca
  Café de Maca

  Café de Maca

   Vysokohorská andská Maca pripravená špeciálnou metódou.Populárna ako náhrada kávy,  pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou. Konzumuje sa ako tradičná káva. Výborný nápoj pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, pomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily. 

  Váha
  • 100g - 204 Kč
  • 250g - 367 Kč
  • 500g - 619 Kč
  • 1000g - 1 099 Kč
  204 Kč
  S DPH 182 Kč bez DPH

   
  OPIS

  CAFE DE MACA - Podpora duševných a fyzických síl vo forme kávového nápoja pre celú rodinu. V porovnaní s obyčajnou kávou má Cafe de Maca dlhodobý efekt. Navyše dodáva telu vitamíny a minerály. Je zaujímavá jej jednoduchá príprava. Je dobré ju mať po ruke aj počas dňa, keď sa cítime vyčerpaní.
  V krátkej dobe od uvedenia na trh získala mnoho priaznivcov a stala sa našim populárnym a žiadaným produktom. Vysokohorská andská maca (maka) pripravená špeciálnou metódou, ako náhradka kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou. Konzumuje sa ako tradičná káva.
  Výborný zdravý nápoj príjemnej chuti, pre každého, vrátane detí. Dodáva energiu, zvyšuje odolnosť a vytrvalosť organizmu, napomáha pri únave. Pozitívne ovplyvňuje koncentráciu, duševné i fyzické sily.
  Viac informácií o účinkoch Macy nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  Rozmletá, pražená buľva vysokohorskej andskej macy (maka) pripravená špeciálnou metódou.
  Populárna ako náhradka kávy, pripomínajúca ju farbou a čiastočne i chuťou. Konzumuje sa rovnako ako tradičná káva.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Na prípravu 1 šálky treba 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou alebo mliekom, nechať chvíľku vylúhovaťa dochutiť podľa potreby a fantázie. Dávku si môže určiť každý sám, podľa chuti.
  Scedlinu môžete skonzumovať - na rozdiel od pravej kávy. Cafe de Macu je možné pripraviť v kávovare. Môže sa piť teplá alebo studená. Môže sa kombinovať s mliekom (napr. sójové, ovsené,apod.), či klasickou smotanou. Môže sa dosladiť Yaconovým sirupom (čo zvyšuje jej blahodarné účinky), javorovým sirupom, medom alebo trstinovým cukrom. Rovnako sa môže dochutiť aj niekoľkými kvapkami citrónu, škoricou alebo zázvorom.

  Záruka kvality
  040
  16 Položky
  8594176360164
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: