Vilcacora extrakt 90 cps
Vilcacora extrakt 90 cps
Vilcacora extrakt 90 cps
Vilcacora extrakt 90 cps
Vilcacora extrakt 90 cps
Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps
  Vilcacora extrakt 90 cps

  Vilcacora ekstrakt v

  Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originálnej vnútornej časti kôry amazonskej popínavé rastliny bol vyrobený  pre tých, ktorým životné podmienky neumožňujú prípravu vývarov z kôry. 90 kapsúl a 300 mg čistého extraktu.Teraz o 40 mg v jednej kapsule viac za rovnakú cenu.  

  489 Kč
  S DPH 437 Kč bez DPH

   

  POPIS

  VILCACORA KRÁĽOVNÁ AMAZONIE

   Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originálnej vnútornej časti kôry amazonskej popínavé rastliny Vilcacory, ktorá bola už Inkami považovaná za svätú rastlinu. Vilcacora Originál extrakt bol vyrobený predovšetkým pre tých, ktorým životné podmienky neumožňujú systematickú prípravu vývarov z kôry. Vilcacora Originál extrakt obsahuje rovnaké zložky, aké sa nachádza len vo vnútornej časti kôry Vilcacory. Optimalizuje činnosť organizmu a stimuluje imunitu.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  Balenie obsahuje 90 kapsúl a 300 mg čistého extraktu vnútornej pravej kôry Vilcacory -Uncaria tomentosa.Teraz o 40 mg v jednej kapsule viac za rovnakú cenu.

  SPÔSOB POUŽITIA

  1-3 kapsule denne, zapiť vodou, v závažných prípadoch do 6 kapsúl denne.

  UPOZORNENIE

  Hoci pri klinických štúdiách neboli doposiaľ preukázané žiadne nežiaduce vedľajšie účinky
  Vilcacory, neodporúča sa podávať deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, osobám
  po transplantácii alebo pred plánovanou transplantáciou orgánov.
   

  Záruka kvality
  419
  651 Položky
  8594176361536
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: