Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt
  Maka Maxima extrakt

  Maka Maxima ekstrakt v

  VITALITA – ENERGIA – ZDRAVIE, PSYCHO-FYZICKÁ KONDÍCIA. Extrakt z peruánskej  Macy z bol vytvorený s ohľadom hlavne na osoby, pre ktoré ich životný štýl   môže byť problémom pri príprave nápojov z  Maky. MAKA MAXIMA – esenciálny extrakt zachovávajúci všetky vlastnosti tejto neobyčajnej rastliny.

  409 Kč
  S DPH 365 Kč bez DPH

   
  POPIS

  MAKA KRÁĽOVNÁ ÁND
   VITALITA – ENERGIA – ZDRAVIE, PSYCHO-FYZICKÁ KONDÍCIA.
  MAKA MAXIMA EXTRAKT

  Extrakt z peruánskej buľvy Maca z vysokých polôh Ánd, bol vytvorený s ohľadom hlavne na osoby, pre ktoré ich životný štýl (napr. časté služobné výjazdy alebo iné) môže byť problémom pri príprave nápojov z jemne mletej Maky. Hlavne pre nich bola vytvorená MAKA MAXIMA – esenciálny extrakt zachovávajúci všetky vlastnosti tejto neobyčajnej rastliny.

  Maka Maxima zvyšuje vitalitu, navracia psychickú i fyzickú rovnováhu, regeneruje sily pri stavoch vyčerpania a dlhodobej únavy. Maka Maxima pomáha pri udržiavaní dokonalej duševnej i fyzickej kondície, čo už dávno využíva NASA pri výžive kozmonautov.

  Maka Maxima je veľmi odporučovavaná osobám intelektuálne alebo ťažko fyzicky pracujúcim, náchylným na choroby, rekonvalescentom, vedúcim osobám v strese a s hyperaktívnym životným štýlom. Extrakt Maka Maxima vo forme kapslí budú mať vždy k dispozícii. Maka Maxima sa stane ich spoločníkom ,čiže na jeho silnú podporu a ochranu sa budú môcť kedykoľvek spoľahnúť. Presviedča sa o tom nielen stále viac vedúcich pracovníkov a manažérov firiem, intenzívne pracujúcich, žijúcich v zhone a s permanentným stresom, ale i aktívny športovci.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN. 

  SPÔSOB POUŽITIA

  Maka Maxima
  1 - 2 kapsle denne, dobre zapiť vodou.

  V balení je 90 kapslí. Jedna kapsula obsahuje 450 mg čistého extraktu z buľvy Maca.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  V balení je 90 kapslí. Jedna kapsula obsahuje 450 mg čistého extraktu z buľvy Maca.

   
  Záruka kvality
  234
  227 Položky
  8594176360768
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: