Čokoláda z Peru 70 %100g
Čokoláda z Peru 70 %100g
Čokoláda z Peru 70 %100g
Čokoláda z Peru 70 %100g
Čokoláda z Peru 70 %100g
  Čokoláda z Peru 70 %100g
  Čokoláda z Peru 70 %100g
  Čokoláda z Peru 70 %100g
  Čokoláda z Peru 70 %100g
  Čokoláda z Peru 70 %100g

  Čokoláda Organic 70 %

  Výroba kvalitnej čokolády je umením, kde náročnosť prípravy je možné porovnať s prípravou kvalitného vína. Čokoláda  Helthy Me Organic 70% je práve takou exkluzívnou čokoládou s hodvábne jemnou a nezabudnuteľnou chuťou.

  140 Kč
  S DPH 125 Kč bez DPH

   
  POPIS

  TERAZ O 20 GRAMŮ VIAC
  Výroba kvalitnej čokolády je umením, kde náročnosť prípravy je možné porovnať s prípravou kvalitného vína. Čokoláda Helathy Me Organic 70% je práve takou exkluzívnou čokoládou s hodvábne jemnou a nezabudnuteľnou chuťou. Je vyrobená z kakaových bôbov rastúcich v divokej plantáži, fermentovaných špecifickým, len pre ňu charakteristickým spôsobom. Najlepšie čokolády na svete obsahujú nielen čistú prírodnú kakaovú hmotu (zlisované bôby), ale ešte prídavok kakaového masla. Toto maslo nezožltne, a preto sa pri výrobe čistej horkej čokolády nepoužívajú konzervačné látky. Taká čokoláda je potom neobyčajne jemnej chuti.

  ZLOŽENIE

  Kakaová pasta, kakaové maslo a džús panela všetko Organic. 100 g.

  VIAC INFORMÁCIÍ

  Medzi maškrtami zaberá čokoláda a výrobky z nej prvé miesto. Kraľuje na trhoch celého sveta. Poznajú ju takmer všetci - ale čo vedia o jej výrobe?
  Základom čokolády sú kakaové bôby, ktoré ešte v šupke prešli procesom fermentácie (spôsob a dĺžka fermentácie má vplyv na jej chuť). Po následnom sušení sú pozbavené šupiek a lisované do kakaovej hmoty, z ktorej sa potom lisuje kakaové maslo. Vzniknutá sušina sa používa na výrobu čokolády a kakaa. Čím viac v kakaovej hmote zostáva kakaového masla, tým viac je čokoláda chutnejšie a jemnejšie. V niektorých bežne dostupných lacných čokoládach nahrádzajú výrobcovia kakaovú hmotu silno odtučneným kakaovým a niekedy aj karobovým práškom, čo je na škodu kvality. Nahrádzajú tak drahé kakaové maslo lacnejšími alternatívami rastlinných tukov a pre zlepšenie chuti používajú cukor, mlieko, rôzne iné prísady a ochucovadlá a podobne. Náhrady čokolád sa však obyčajne od čokolády líšia chuťou a často aj textúrou.
  Väčšina čokolád na trhu je už tak spracovaná, že nemá ani čiastočné vlastnosti pravých kakaových bôbov. Ani tmavá farba čokolády nie je zárukou dobrého vplyvu na zdravie, pretože sa zistilo, že niektorí výrobcovia dodávajú umelé farbivá.

  087
  19 Položky
  7758972000032
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: