Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt
  Camu Camu extrakt

  Camu Camu extrakt

  Camu Camu - super fruits - je vycházející „hvězdou” v oblasti zdravé výživy. Je v rostlinném světě největším „výrobcem” přírodního vitamínu C, v množství nesrovnatelném s jinými rostlinami. Obsahuje 30-60 x více vit. C než je v pomerančích a 2-3x vyšší než ve vysoce ceněné Acerole.

  Váha
  • 100g - 412 Kč
  • 250g - 969 Kč
  • 500g - 1 839 Kč
  1 839 Kč
  S DPH 1 642 Kč bez DPH

   

  Popis

  Camu Camu - extrakt v  prášku - super fruits - je vycházející „hvězdou” v oblasti zdravé výživy. U nás téměř neznámé, ale ve světě vysoce ceněné. Čím se zasloužily o přívlastek „super ovoce” ?

  Camu Camu je v rostlinném světě největším „výrobcem” přírodního vitamínu C, v množství nesrovnatelném s jinými rostlinami. Obsahuje 30-60 x více vit. C než je v pomerančích a 2-3x vyšší než ve vysoce ceněné Acerole. Plody obsahují také vápník, draslík, železo, riboflavin (vit. B 2), niacin (vit. B 3), fosfor, bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy značně usnadňující absorbci vitamínu C organismem.
  Camu Camu získalo přívlastek „anti-aging”, protože Vitamin C značně zpomaluje procesy stárnutí buněk všech orgánů, pokožky i celého organismu.
  Camu Camu může být také neocenitelným pomocníkem starších osob – jako prostředek zmírňující již existující handicap pohybových či komunikačních schopností , tedy zlepšující kvalitu života.
  Nadšení propagátoři Camu Camu tvrdí že „rozsvěcuje jejich den a rozjasňuje jejich smysly”.

  Více informací najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.
   

  Složení 

  Extrakt v prášku plodu Camu Camu. Obsahuje malé množství maltodextrinu.

  Způsob použití 

  Camu Camu slouží k přípravě nápoju, můžeme použít pro obohacení barvy a chuti různých dezertů, cukrovinek i zmrzliny, nebo bezprostřední konzumaci.


  Dodatečné informace


  Porovnání obsahu vitamínu C v jeho přírodních zdrojích. Camu Camu jednoznačně převyšuje všechny plody.

  Varianty produktu

  Camu Camu v kapslích.

  Nutríční hodnoty 

  Nutriční hodnoty na 100g
  Energetická hodnota: 1534 kJ
  Bílkoviny: 2g
  Tuky: 0,1g
  Sacharidy: 87,7g      
  Cukry: 1,6g
  Vláknina: 1,3g

  Záruka kvality
  062.3
  10 Položky
  8594176363424
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: