Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků
  Uzená sůl Inků

  Růžová sůl Inků prírodne údená

  Prírodne údená ružová soľ z Maras - peruánska rarita jedine u nás. Neodolateľná dymová chuť i vôňa.Gastronomický skvost a vzácnosť medzi soľami. Môže sa uplatniť v teplej aj v studenej kuchyni.  

  Váha
  • 100g - 132 Kč
  • 250g - 248 Kč
  • 500g - 423 Kč
  132 Kč
  S DPH 118 Kč bez DPH

   

  POPIS

  Údené SOĽ Z AND - Peruánsky RARITA JEDINE U NÁS V UNCARII. Ružová soľ z Maras z Ánd. Prírodne údená. Neodolateľná dymová chuť i vôňa. Gastronomický skvost a vzácnosť medzi soľami. Po stáročia nevyčerpateľné zásoby originálne Ružovej soli Inkov sa nachádzajú priamo v srdci panenskej prírody vysokých peruánskych Ánd, kde z najčistejšieho podzemného horúceho, slaného prameňa tryská voda, ktorá sa následne slnečnými lúčmi vyparuje a zostávajú ružovkasté kryštáliky. Tie sa potom údia na mandľovom a pomarančovom dreve - čisto prírodným spôsobom bez použitia chemických látok. Tým soľ získava svoju hnedošedú farbu a delikátnu dymovú chuť pripomínajúca údené mäso. Počas prírodného údenia nevznikajú karcinogénne látky, tak ako u iných priemyselne vyudených výrobkov a soľ Inkov je aj po tomto procese mimoriadne bohatá na minerálne látky, predovšetkým železo, horčík, vápnik, zinok a meď. Vďaka skvelému obsahu, zaujímavej farbe a lahodnej chuti i vôni dokáže spestriť každý bežný pokrm. Môže poslúžiť k príprave rôznych špecialít. Uplatní sa v teplej i studenej kuchyni, kde sa v kombinácii so šunkou, vajcami, rybami či zeleninou najlepšie rozvinie jej neopakovateľná chuť. Údenú soľ ocenia tiež vegetariáni, vegáni a osoby, ktoré z rôznych dôvodov nekonzumujú údené produkty. Naša soľ im pomôže oklamať zmysly a pripomenie dávno zabudnutú chuť slaniny a údenín. Viac informácií o Ružovom zlate Inkov - soli z Maras nájdete v herbári peruánskych BYLÍN..

   
  ZLOŽENIE

  100% čistá, originálna soľ Inkov z Ánd. Prírodne údená na mandľovom a pomarančovom dreve.
   

  Záruka kvality
  410
  15 Položky
  8594176363462
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: