Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C
  Camu MAXI C

  Camu Camu maxi C 150 cps po

  Bioaktívny vitamín C - kapsule. Camu Camu - super fruits - je vychádzajúca "hviezda" v oblasti zdravej výživy. Je v rastlinnom svete najväčší "výrobca" prírodného vitamínu C, v množstve neporovnateľnom s inými rastlinami. Maxi rodinné balenie 150 kapsúl po 500 mg.

  554 Kč
  S DPH 495 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Camu Camu v kapsuliach - super fruits - je vychádzajúca "hviezda" v oblasti zdravej výživy. U nás takmer neznáme, ale vo svete vysoko cenené. Čím sa zaslúžilo o prívlastok "super ovocie"? Camu Camu je v rastlinnom svete najväčší "výrobca" prírodného vitamínu C, v množstve neporovnateľnom s inými rastlinami. Je 30-60 x vyššie ako v pomarančoch a 2-3x vyššie ako v tak vysoko cenenej  Acerole. Plody obsahujú tiež vápnik, draslík, železo, riboflavín (vit. B 2), niacín (vit. B 3), fosfor, bielkoviny, aminokyseliny a flavonoidy značne uľahčujúce absorpciu vitamínu C organizmom.

  Camu Camu získalo prívlastok "anti-aging", pretože Vitamín C značne spomaľuje procesy starnutia buniek všetkých orgánov, pokožky a celého organizmu. Camu Camu môže byť tiež neoceniteľným pomocníkom starších osôb - ako prostriedok zmierňujúci už existujúci handicap pohybových či komunikačných schopností, teda zlepšuje kvalitu života. Nadšení propagátori Camu Camu tvrdia, že "rozsvecuje ich deň a rozjasňuje ich zmysly". Viac informácií o pôsobení tejto rastliny nájdete v herbári peruánskych BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  150 kapsúl á 500 mg (75 g) čistých mletých plodov Myrciaria dubia. 2 kapsule obsahujú 80 mg vit.C tj. 133% dennej dávky. Ručíme za vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Kapsule: 1-2 kapsule denne zapiť vodou. 2 kapsule obsahujú 64 mg vit.C tj. 104% dennej dávky. Pri dávkovaní 1 kapsula baleni stačí na 3 mesiace.

  DODATOČNÉ INFORMÁCIE

  Porovnanie obsahu vitamínu C v jeho prírodných zdrojoch. Camu Camu jednoznačne prevyšuje všetky plody.
  Porovnani%20Vit%20C%20v%20plodech.png

  VARIANTY PRODUKTU
  Camu Camu prášok, Camu Camu 90 cps

  Záruka kvality
  060
  143 Položky
  8594176363387
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: