Canchalagua
Canchalagua
Canchalagua
Canchalagua
Canchalagua
Canchalagua
  Canchalagua
  Canchalagua
  Canchalagua
  Canchalagua
  Canchalagua
  Canchalagua

  Canchalagua ORIGINAL UNCARIA ®

  Látky obsiahnuté v odvare môžu priaznivo pomáhať pri regulácii menštruácie, napomáhať pri očiste pigmentových zmien pokožky, pomáhať k správnej činnosti organizmu, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného prostredia.

  Váha
  • 100g - 260 Kč
  • 300g - 595 Kč
  260 Kč
  S DPH 232 Kč bez DPH

   

  POPIS
  Canchalagua je Andská rastlina nenápadného vzhľadu, vyzerajúce ako suchá. S ohľadom na jej vlastnosti sa nadzemná časť užíva v peruánskej fytoterapii už celé stáročia. Látky obsiahnuté v odvare môžu priaznivo pomáhať pri regulácii menštruácie, napomáhať pri očiste pigmentových zmien pokožky, pomáhať k správnej činnosti organizmu, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného prostredia.
  Viac informácií o pôsobnosti tejto rastliny nájdete v herbári peruánskych BYLÍN.

  ZLOŽENIE
  Sušené časti rastliny Schkuhria Pinna. Z čerstvého zberu, ručne preberané v našej prevádzke. Ručíme za vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu. Váhové varianty: 50, 100, 300, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA
  3-5 g sušiny zaliať 700 ml vody a variť 5-10 minút. Ocedit a piť kedykoľvek počas dňa alebo po jedle. Pre vonkajšie použitie na omývanie škvŕn alebo kožných vyrážok použiť menšie množstvo vody.

  UPOZORNENIE
  možnosť fotodynamického a alergického prejavu u zvlášť citlivých jedincov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

  Záruka kvality
  068
  18 Položky
  8591417636309
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: