Wira Wira
Wira Wira
Wira Wira
Wira Wira
Wira Wira
Wira Wira
  Wira Wira
  Wira Wira
  Wira Wira
  Wira Wira
  Wira Wira
  Wira Wira

  Wira Wira

  Wira Wira v peruánskej ľudovej medicíne je používaná a cenená už po stáročia. Látky obsiahnuté v odvare môžu okrem iného priaznivo ovplyvňovať sliznice dýchacích ciest a zmierňovať následky prechladnutia a nádchy.

  Váha
  • 50g - 133 Kč
  • 100g - 260 Kč
  • 300g - 653 Kč
  • 500g - 869 Kč
  Produkt je dostupný s inými možnosťami
  133 Kč
  S DPH 119 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Wira Wira rastlina z Ánd s charakteristickými, dlhými, mäsitými listami, pokrytými bielym páperím, vďaka ktorým získala ľudový názov "Zajačie uši". V peruánskej ľudovej medicíne je používaná a cenená už po stáročia. Látky obsiahnuté v odvare môžu okrem iného priaznivo ovplyvňovať sliznice dýchacích ciest a zmierňovať následky prechladnutia a nádchy. Môžu napomáhať správnej činnosti organizmu. Viac informácií o pôsobení tejto rastliny nájdete v herbári peruánskych BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  Sušené časti rastliny Gnaphalium graveolens. Z čerstvého zberu, ručne preberané v našej prevádzke. Ručíme za  vysokú kvalitu, čistotu a zhodnosť botanického druhu. Váhové varianty: 50, 100, 300, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  3-5 g sušiny zaliať 700 ml vody a variť 5-10 minút. Ocediť a piť kedykoľvek počas dňa.

  UPOZORNENIE

  možnosť alergického prejavu u zvlášť citlivých jedincov.

  Záruka kvality
  440
  0 Položky
  8591417636255
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: