Aguaymanto v čokodádě
Aguaymanto v čokodádě
Aguaymanto v čokodádě
Aguaymanto v čokodádě
Aguaymanto v čokodádě
Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě
  Aguaymanto v čokodádě

  Aguaymanto v čokoláde

  Aguaymanto - peruánsky plod, ktorý dobíja svet. Exkluzívny kvalita, výborná, sladko-kyslá osviežujúca chuť plodov dozretých na slnku a obalených do kvalitnej organickej peruánskej čokolády.

  Váha
  • 100g - 161 Kč
  • 200g - 293 Kč
  • 500g - 615 Kč
  161 Kč
  S DPH 144 Kč bez DPH

   

  ČO TO JE „AGUAYMANTO“

  Sušené plody Physalis peruviana. Dokonalý antioxidant. S ohľadom na obsah výživových substancií a vitamínov môže byť požívanie Aguaymanto prospešné pri ochrane zdravia, teraz ešte dodatočne obohatené o vlastnosti tmavej, organickej peruánskej čokolády. Výborný a chutný zdroj energie - power snack - dobrý na cesty, pri športe a turistike, ako rezervná potravina.

  ČO OBSAHUJE NAŠA BALENIA

  Sušené plody Physalis peruviana obalené do tmavej čokolády organic.

  SPÔSOB PRÍPRAVY A POUŽITIA

  Sušené plody Aguaymanto v čokoláde sa konzumujú priamo, môžu byť ale tiež dodávané do müsli, dezertov, orechových zmesí.

  UPOZORNENIE

  Uchovávajte v dobre uzavretom obale a na chladnom mieste.

  Záruka kvality
  006.0
  28 Položky
  8591417636415
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: