Manayupa
Manayupa
Manayupa
Manayupa
Manayupa
Manayupa
Manayupa
Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa
  Manayupa

  Manayupa

  Obradná až kultová rastlina Inkov. Jej odvary sú v Peru od stáročia využívané v etnickej medicíne. Obsiahnuté látky môžu mať priaznivé účinky na organizmus, napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy, nezdravého životného štýlu a prostredia.

  Váha
  • 100g - 268 Kč
  • 300g - 715 Kč
  • 500g - 925 Kč
  268 Kč
  S DPH 239 Kč bez DPH

   
  POPIS
  Manayupa je kríkovitá rastlina rastúca iba v niektorých horských oblastiach Ánd. Jej "sláva" siaha až do čias Inkov, kedy bolo jej užívanie privilégiom vyšších spoločenských vrstiev.
  Zároveň malo čiastočne obradný až kultový charakter. V miestnom jazyku quechua znie jej názov "runa mana yupana", čo znamená: "jej vlastnosti sú nespočetné". Pre liečivé účely sa zbiera a používa celá nadzemná časť rastliny. Za svoju popularitu vďačí Manayupa predovšetkým očistným vlastnostiam. Z krvi môže odstraňovať toxické látky chemického aj pokrmového pôvodu. Môže urýchľovať spaľovanie tukov.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.
  ZLOŽENIE

  Špeciálne vytriedené, sušené a narezané časti rastliny Desmodium adscendens - Manayupa. Z čerstvého zberu, ručne preberané v našej prevádzkarni. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.
  Váhové varianty: 50, 100, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  1 lyžicu byliny zaliať s cca. 0,7 litra studenou vodou, nechať 5 minút odstáť a variť miernym varom 5 minút. Ocediť. Následne piť vlažné, 3 x denne pohár (po cca. 200 ml).
  Neužívať súčasne s liekmi, ktoré vychádzajú štrukturálne z fenylethylamínu, alebo so zmesou bylín.

  UPOZORNENIE

  Neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčanú
  dávku. Neužívať súčasne s liekmi, ktoré vychádzajú štrukturálne z fenylethylamínu, alebo so
  zmesou bylín.

  Záruka kvality
  241
  25 Položky
  8594176361123
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: