Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka
  Peruánská Maca Maka

  Maca Maka Original ORGANIC

  MAKA MACA ORGANIC - STRÁŽCA ZDRAVIA - Každodenná porcia energie z Ánd.Celosvetovo známa a vyhľadávaná buľva rastliny z vysokých polôh peruánskych Ánd. Maka Maca s veľkým bohatstvom cenných zložiek a širokým spektrom pozitívnych vlastností. Zdroj prírodných fytoestrogénov. 

  Váha
  • 100g - 259 Kč
  • 250g - 489 Kč
  • 500g - 879 Kč
  • 1000g - 1 589 Kč
  259 Kč
  S DPH 231 Kč bez DPH

   
  OPIS

  MAKA MACA ORGANIC - STRÁŽCA ZDRAVIA - Každodenná porcie energie z Ánd.
  Celosvetovo známa a vyhľadávaná buľva rastliny z vysokých polôh peruánskych Ánd. Maka Maca s veľkým bohatstvom cenných zložiek a širokým spektrom pozitívnych vlastností.
  Zdroj prírodných fytoestrogénov. Jej charakteristickou vlastnosťou je možný pozitívny vplyv na hormonálny systém, podporu funkcií organizmu, sexualitu a plodnosť. Je známa ako veľmi cenný zdroj energie. Môže zvyšovať vitalitu, uľahčovať regeneráciu síl pri stavoch vyčerpania a dlhotrvajúci únavy a udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu. Môže byť cennou zložkou bežnej stravy.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  rozomleté, pražené buľvy vysokohorskej peruánskej Maky Macy - zmes rôznych farieb. Z čerstvého zberu. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.
  Váhové varianty: 100, 250, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  1 plná lyžička denne. V suchom stave rozmiešať, rozdrviť prípadné hrudky a pridať malé množstvo vody, ovocnú šťavu alebo jogurtu. Najlepšie konzumovať pri raňajkách.

  UPOZORNENIE

  Neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.
  Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Skladujte v tme a suchu, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu detí.

  Účel použití
  Povzbuzení energie
  Záruka kvality
  220
  28 Položky
  8594176360775
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: