Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma
  Lucuma

  Lucuma

   LUCUMA - SLADKÉ ZLATO INKOV. Lucuma, populárne peruánskej ovocia. Dnes, po dlhej dobe zabudnutia, prežíva svoj veľký návrat.  V poslednej dobe sa stáva obľúbenou a vyhľadávanou pochúťkou tiež aj u nás ako zdroj energie, dobrej nálady. Je využívaný  ako prírodné sladidlo a pochutina v kuchyni.

  Váha
  • 100g - 220 Kč
  • 250g - 495 Kč
  • 500g - 891 Kč
  220 Kč
  S DPH 196 Kč bez DPH

   
  POPIS

  LUCUMA - SLADKÉ ZLATO INKOV. Ovocie Lucuma je v Peru veľmi populárne. Jeho dreň sa prevažne konzumuje čerstvá. Na obdobie, kedy nie je ovocie dozreté, si ho miestny obyvatelia upravujú do podoby múčky. Jemne mletá múčka z plodov Lucuma je zlatožltej farby, charakteristickej sladkej chuti. Obsahuje veľa živín, vrátane beta-karoténu, železa, zinku, vitamínu B3, vápnika a bielkoviny. Je dobrým zdrojom pomaly vstrebateľných prirodzených sacharidov.
  Plody Lucuma sú prirodzene sladké, ale majú nízky glykemický index. Rovnako majú vysoký obsah niacínu (vitamín B3), ktorý uľahčuje metabolizmus proteínov a má vplyv na tvorbu energie. Môže mať pozitívny vplyv na udržanie správnej činnosti nervového systému.
  Viac informácií o účinkoch tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  Sušený, mletý plod Lucuma.
  Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.
  Váhové varianty: 100, 250, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Ako môžeme Lucumu využiť v kuchyni?
  Je možné z nej pripravovať rôzne ovocné koktaily.
  Dodáva sa do koláčov a pečiva, tort a pudingov . Ako prostriedok na ochutenie ovsenej kaše a cereálií. Výborne zvýrazní chuť jogurtu alebo tvarohu. Využíva sa pri príprave dezertov a domácej zmrzliny. Je výborným doplnkom jedálnička, nielen pre osoby vyznávajúce aktívny a zdravý životný štýl, ale aj pre jedincov na diétnom režime či diabetikov. Môže byť tiež adekvátnou náhradou rafinovaného cukru. Dá sa používať ako sladidlo s príjemnou vanilkovo-orechovou chuťou.
  S ohľadom na množstvo zdravej vlákniny, ktorá nie je rozpustná, sa pre lepší výsledok odporúča použiť na prípravu mixer alebo šejker.

  DODATOČNÉ INFORMÁCIE

  Prášok z Lucumy neobsahuje lepok.
  Je vhodný pre športovcov, tehotné ženy i malé deti. Ocenia ho taktiež vegetariáni, vegáni a diabetici.

  Záruka kvality
  188
  21 Položky
  8591417636248
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: