Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina
  Maka Negra gelandina

  Maka Negra Gelandina ORGANIC

  MAKA NEGRA GELANDINA ORGANIC - MEMORY. Čierna maka - dobrá kondícia pamäte. Maka Negra
  Gelandina bola špeciálnymi postupmi počas procesu výroby zbavená škrobov, tým lepšie sa
  rozpúšťa, je ľahko stráviteľná a viac vstrebateľná. 

  Váha
  • 100g - 269 Kč
  • 250g - 512 Kč
  • 500g - 889 Kč
  • 1000g - 1 629 Kč
  269 Kč
  S DPH 240 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Kráľovná Ánd. Vitalita - Energia - Zdravie. Maka Negra GELANDINA ORGANIC - Memory. Čierna maka gelatinizada - dobrá kondícia pamäti.
  Skoro každý deň stretávame niekoho, kto sa sťažuje, že má poslednou dobou problémy s pamäťou. Stáva sa aj vám, že na niečo zabúdate, že máte pocit, že vaša hlava nepracuje tak ako kedysi?
  Je tu skvelé riešenie z vysokých polôh Ánd. Ojedinelá, originálna čierna maka - dobrá kondícia pamäte.
  Táto odroda vysokohorskej peruánskej Maky Macy, s čiernou farbou šupky bola starostlivo vybraná z daných farieb maky. Najnovšie, stále pokračujúce výskumy maky ukázali, že charakteristickou vlastnosťou čiernej odrody je pozitívny vplyv na hormonálny systém, vplyv na podporu pamäte a sexualitu. Okrem toho môže zvyšovať vitalitu, uľahčovať regeneráciu síl pri stavoch vyčerpania a
  dlhotrvajúcej únavy a môže napomáhať udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu.
  Maka Negra Gelandina bola špeciálnymi postupmi počas procesu spracovania zbavená škrobov, tým sa lepšie rozpúšťa, je ľahko stráviteľná a viac vstrebateľná. Vďaka tomu sa dostáva do tela väčšie množstvo výživných látok. Môže byť používaná bez obáv z prírastku svalovej hmoty.
  Môže byť cennou  zložkou bežnej stravy.
  Viac informácií o účinkoch Macy  nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  Gelatinizovaná buľva vysokohorskej peruánskej Maky Macy s čiernou farbou šupky.
  Starostlivo vyberáme z daných farieb maky. Z čerstvého zberu. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.
  Váhové varianty: 100, 250, 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  1 plná lyžička denne. V suchom stave rozmiešať, rozdrviť prípadné hrudky a pridať malé množstvo
  neperlivej vody, ovocnej šťavy alebo jogurtu. Najlepšie konzumovať pri raňajkách .


  UPOZORNENIE

  Skladujte v suchu, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu detí.

  Záruka kvality
  210
  21 Položky
  8594176360959
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: