Maka Roja
Maka Roja
Maka Roja
Maka Roja
Maka Roja
Maka Roja
Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja
  Maka Roja

  Maka Roja Organic

  MACA  ROJA  ORGANIC -  Červená Maka OSTEO - dobrá kondícia kostí. Bola posvätným jedlom Inkov. Vďaka bohatstvu cenných zložiek a širokému spektru vlastností je kľúčom k vitalite, energii, fyzickému a duševnému zdraviu, vytrvalosti, plodnosti a libidu. Je zdrojom prírodných fytoestrogénov.

  Váha
  • 100g - 259 Kč
  • 250g - 489 Kč
  • 500g - 879 Kč
  • 1000g - 1 589 Kč
  259 Kč
  S DPH 231 Kč bez DPH

   
  POPIS

  MACA ROJA ORGANIC
  Červená Maka OSTEO - dobrá kondícia kostí.
  Bola posvätným jedlom Inkov. Vďaka bohatstvu cenných zložiek a širokému spektru vlastností je kľúčom k vitalite, energii, fyzickému a duševnému zdraviu, vytrvalosti, plodnosti a libidu. Je zdrojom prírodných fytoestrogénov. Jej adaptogénne účinky majú pozitívny vplyv na hormonálny systém. Maka uľahčuje regeneráciu síl pri stavoch únavy, pomáha zmierniť príznaky menopauzy. Podporuje správne funkcie organizmu a pomáha udržiavať psychickú a fyzickú rovnováhu. Táto odroda s červenou farbou šupky bola starostlivo vybraná z iných farieb maky. Jej charakteristickou vlastnosťou je možný pozitívny vplyv na podporu kostí a plodnosti. Je cennou súčasťou bežnej stravy všetkých vekových kategórií.

  ZLOŽENIE

  originálne, pražené a mleté ​​buľvy Lepidium Meyenii Walp., S červenou farbou šupky. Organic

  SPÔSOB POUŽITIA

  1 lyžičku prášku rozmiešať vo vode, mlieku, jogurte, ovocnej šťave (najlepšie v malom množstve) a vypiť pri raňajkách alebo po jedle 1-2x denne. Možno používať aj ako prídavok do zahustených polievok a omáčok alebo palaciniek. Po otvorení sáčok dôkladne uzatvárať, aby nedošlo ku zhrudkovateniu.

  Záruka kvality
  230
  40 Položky
  8594176360997
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: