Panela Raw Organic
Panela Raw Organic
Panela Raw Organic
Panela Raw Organic
Panela Raw Organic
  Panela Raw Organic
  Panela Raw Organic
  Panela Raw Organic
  Panela Raw Organic
  Panela Raw Organic

  PANELA Organic - šťava z cukrovej trstiny

  PANELA Organic vzniká zo surovej šťavy vylisovanej z cukrovej trstiny. Spracováva sa šetrným vysušovaním a následne ľahkým drvením. Je známa tiež ako Rapadura alebo raspadura. Je čistým produktom, získaným bez použitia chemických procesov. Zachováva takto v sebe neopakovateľnú chuť melasy.

  Váha
  • 500g - 120 Kč
  • 1000g - 230 Kč
  120 Kč
  S DPH 107 Kč bez DPH

   

   

  POPIS

  PANELA bio Organic - zdravšie sladenie. PANELA organic vzniká zo surovej šťavy vylisovanej z čerstvo zozbieranej cukrovej trstiny. Spracováva sa šetrným vysušovaním a následne ľahkým drvením. Je známa tiež ako Rapadura alebo raspadura.
  Panela svojím vzhľadom pripomína hnedý trstinový cukor. Nemá však s rafinovaným cukrom nič spoločné. Je čistým produktom, získaným bez použitia chemických procesov alebo prísad. Vďaka tomu, na rozdiel od trstinového cukru, zachováva maximum živín pôvodne prítomných vo trstinovej šťave. Má neopakovateľnú chuť melasy, zlatú, trblietavou farbu a "živú" štruktúru drobných kamienkov, nie kryštálov.
  Viac informácií o tejto rastline nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.

  ZLOŽENIE

  100% prírodná sušená šťava cukrovej trstiny.
  Váhové varianty: 500 a 1000 gramov.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Môže sa využiť ako všestranné sladidlo do rôznych nápojov a jedál, marmelád, detských kaší a tiež do pečenia. Je výborným prírodným zdrojom energie pri vyčerpaní a záťaži, vhodným nielen pre športovcov. Rozpustená v studenej vode, s ľadom a citrónom, môže poslúžiť aj ako osviežujúci a posilňujúci nápoj. Rovnako ako včelí med, má upokojujúce účinky pri nachladnutí a podporuje vykašliavanie.


  UPOZORNENIE

  PREČO POUŽÍVAŤ PANELU NAMIESTO KLASICKÉHO CUKRU?
  Panela je 100% prirodzené sladidlo. Je dobré ju vnímať ako potravu, ktorá nahrádza rafinovaný cukor. Na rozdiel od trstinového alebo rafinovaného cukru obsahuje maximum živín, pôvodne prítomných v trstinovej šťave. Má jedinečnú a neopakovateľnú chuť melasy. Nie je ochudobnená o zložky, ktoré melasa v sebe prirodzene obsahuje. Proces jej získavania je 100% prírodným, šetrným, bez použitia chemických látok. Jej farba je prirodzená. Je výborným prírodným zdroj energie. Vo svete stále rastie jej popularita a dopyt po nej ako po 100% prírodnom produkte, s bohatými výživovými vlastnosťami.

  Záruka kvality
  285
  20 Položky
  8594176361864
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: