Achiote
Achiote
Achiote
Achiote
  Achiote
  Achiote
  Achiote
  Achiote

  Achiote

  Vďaka zložkám obsiahnutým v listoch, Achiote je v Peru už od stáročia využívané miestnymi obyvateľmi v etnickej medicíne. Informácie o ich pôsobení boli odovzdávané z pokolenia na pokolenie. V Peru je používaný aj ako podpora klasickej medicíny.

  Váha
  • 100g - 260 Kč
  • 300g - 643 Kč
  260 Kč
  S DPH 232 Kč bez DPH

   

  ČO TO JE „ACHIOTE“

  Achiote je amazonský ker alebo neveľký, silne rozvetvený strom. Je známy aj pod názvom Annato. Vďaka zložkám obsiahnutým v listoch, Achiote je v Peru už od stáročia využívané miestnymi obyvateľmi v etnickej medicíne. Informácie o ich pôsobení boli odovzdávané z pokolenia na pokolenie. V Peru je používaný aj ako podpora klasickej medicíny. U nás získava popularitu ako doplnok stravy s možnými priaznivými účinkami na organizmus - môže napomáhať jeho správnej činnosti, zmierňovať následky zlej skladby stravy a nezdravého životného štýlu aj prostredia.

  ČO OBSAHUJE NAŠA BALENIA

  Špeciálne vytriedené, sušené listy Achiote. Z čerstvého zberu,ručne preberané v našej prevádzkárni. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu.

  SPÔSOB PRÍPRAVY A POUŽITIA

  Najčastejšie 1-2 lyžice byliny zaliať cca 700 ml studenej vody a od chvíle dosiahnutia varu variť na malom ohni 5-10 minút. Ocediť. Piť 3x denne 1 pohárik.

  UPOZORNENIE

  Vývar môže zvýšiť hladinu krvného cukru. Preto sa neodporúča osobám trpiacim cukrovkou.

  010
  26 Položky
  8594176361741
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: