Kudzu powder
Kudzu powder
Kudzu powder
Kudzu powder
Kudzu powder
  Kudzu powder
  Kudzu powder
  Kudzu powder
  Kudzu powder
  Kudzu powder

  Kudzu povder

  Obsiahnuté látky v Kudzu root obmedzujú túžbu po alkohole a nikotíne. Znižujú potrebu chuti na
  tieto návykové látky. Kudzu root je alkalický, pomáha tráveniu, čistí (detoxikuje) organizmus,
  reguluje chuť k jedlu. Neobsahuje lepok ani laktózu.

  338 Kč
  S DPH 302 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Kudzu Vine (Pueraria lobata) je rastlina vyskytujúca sa v Amerike a Ázii. Koreň tejto rastliny je jedlý, s vysokým obsahom škrobu, obsahujúcim množstvo izoflavonoidov. Používa sa ako potravina alebo ho doplnok stravy, ktorý môže byť nápomocný k podpore zdravia . V Kudzu root obsiahnuté izoflavonoidy - pueraryn , daidzin a daidzei , môžu pozitívne ovplyvňovať funkcie trávenia a fyziológiu stres . Môžu prispieť k zníženiu nervového napätia a únav . Obmedzujú túžbu po stimulantoch, ako sú alkohol a nikotín. Znižujú potrebu chuti na tieto návykové látky. Kudzu root je alkalický, pomáha tráveniu, čistí (detoxikuje) organizmus, reguluje chuť k jedlu. Neobsahuje lepok ani laktózu.

  Viac informácií o rozsahu tejto rastliny nájdete v HERBÁRI PERUÁNSKYCH BYLÍN.
  ZLOŽENIE

  Mletý koreň Kudzu s extraktom z neho - 80g. Zaručujeme vysokú kvalitu, čistotu a zhodu botanického druhu. Neobsahuje lepok ani laktózu.

  SPÔSOB POUŽITIA

  1-2 lyžičky (1-2 g) denne rozmiešať v malom množstve vody a vypiť. Možno dodať do stravy,
  alebo použiť ako nízko kalorické zahusťovadlo.

  UPOZORNENIE

  Neodporúča sa deťom do 3 rokov, tehotným a dojčiacim ženám.

  DODATOČNÉ INFORMÁCIE

  Najlepšia cena a kvalita na trhu.
  Produkt KUDZU ROOT firmy K & K BIOPLUS získal ocenenie na Dňoch poľskej farmácie v roku 2004 a v prestížnej súťaži BYLINNÝ OSKAR v roku 2003.

  SME VÝHRADNÍ DOVOZCOVIA KUDZU FIRMY K & K BIO +
  Záruka kvality
  186
  6 Položky
  8594176360690
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 16

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: