Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite

  Café de Mesquite

  Výborná pochúťka - Café de Mesquite - to sú pražené a mleté semená Algarrobo, z ktorých sa pripravuje aromatický a lahodný nápoj, prirodzene sladkastej, ľahko korenenej chuti. Dokonale nahrádza tradičnú kávu. Tento bezlepkový a bezkofeínový nápoj je určený pre všetky vekové kategórie

  Váha
  • 100g - 128 Kč
  • 250g - 288 Kč
  • 500g - 448 Kč
  128 Kč
  S DPH 114 Kč bez DPH

   
  POPIS

  Portfólio našich produktov obohatila nová, výborná pochúťka: CAFÉ DE MESQUITE Novinka. Len u nás. Cafe de Mesquite určite poteší osoby, ktoré s ohľadom na vysoký krvný tlak či problémy so srdcovou činnosťou , nemôžu piť tradičnú  kávu. Café de Mesquite - to sú pražené a jemne mleté struky a semená Algarrobo, z ktorých sa pripravuje aromatický a lahodný nápoj, prirodzene sladkastej, ľahko korenenej chuti. Dokonale nahrádza tradičnú kávu , a trochu ju aj pripomína. Tento bezlepkový a bezkofeínový nápoj z peruánskeho Algarrobo je určený pre všetky vekové kategórie. Café de Mesquite dodáva telu energiu a vyniká veľkým množstvom zdraviu prospešných látok. Je tiež silným antioxidantom. Pozitívne pôsobí na dýchacie a tráviace ústrojenstvo. Vďaka nízkemu glykemickému indexu je vhodný aj pre diabetikov. Obsahuje iba minimum tukov a kalórií. Prirodzene sa vyskytujúce cukry sú výborným  zdrojom energie, dávajú pocit sýtosti, a preto je Café de Mesquite veľmi vhodným doplnkom redukčných diét. Je vhodné aj pre osoby trpiace celiakiou.
  VIAC INFORMÁCIÍ O PÔSOBENÍ TEJTO RASTLINY NÁJDETE V HERBÁRY PERUÁNSKYCH BYLÍN.
   

  ZLOŽENIE

  Rozomleté, pražené plody peruánskeho karobu Algarrobo. Neobsahuje žiadne farbivá ani prídavné látky. Neobsahuje kofeín ani lepok.

  SPÔSOB POUŽITIA

  Príprava je ako u tradičnej kávy - na šálku 1 lyžičku prášku zaliať horúcou vodou. Dávku si určuje každý podľa vlastnej chuti. Môžete tiež použiť prístroj na prekvapkávanú kávu - získate tým ešte lepšiu chuť. Aby vznikol Váš obľúbený nápoj ,môžete podľa možnosti pridať Panelu, sirup z Yacon, mlieko a smotanu. Neobsahuje kofeín, takže je možné 1 lyžičku zamiešať do teplého mlieka a pripraviť tak alternatívu horúcej čokolády pre deti.

  Záruka kvality
  044
  20 Položky
  8594176363301
  No reviews

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás zaujať aj

  Produkty v rovnakej kategórii: 11

  Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: