Sacha Inchi olej pleťový 50 ml

Sacha Inchi olej pleťový 50 ml

  • Sacha Inchi olej pleťový 50 ml
Sacha Inchi Bio olej pleťový 50 ml
179,00 Kč
155,65 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.173
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:
 TĚLOVÝ A PLEŤOVÝ OLEJ SACHA INCHI

POPIS:

Sacha Inchi Organic extra virgin - OMEGA 3 - olejové kapky. Olej se zlatou medailí.
Sacha Inchi je peruánskou popínavou rostlinou z Amazonské džungle. Z jejích semen   (oříšků) se získává pomocí extrakce drahocenný olej, který je nejbohatším přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin - 93,7%. Omega 3,6,9 v ideálním poměru (48,6%, 36,8%, 8,3%) zajišťujícím vysokou vstřebatelnost.
Tento rostlinný elixír života je velmi cennou a žádanou složkou každodenní stravy. Díky vysokému obsahu Omega 3 kyselin funguje olej Sacha Inchi jako klíč ke správnému metabolismu a udržuje tělo v celkovém zdraví a harmonii. A  proto je možné olej konzumovat v kterémkoliv věku, i v období těhotenství.
Kromě potravinářství se olej využívá i jako výborný kosmetický prostředek s blahodárnými účinky na pokožku celého těla, a též jako nehtová a vlasová výživa. 
Pleť:
Olej Sacha Inchi díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin přirozeným způsobem hydratuje a regeneruje přesušenou a poškozenou pokožku. Skvěle chrání pleť před vlivy nezdravého životního prostředí i před volnými radikály. Pravidelným používáním oleje se pokožka stává hebčí, zářivější a pružnější. Olej viditelně zmírňuje příznaky zarudnutí, ekzémů a alergií. Přítomné antioxidanty zabraňují předčasnému stárnutí pokožky. Olej se využívá také jako zpevňovač při masážích - vyhlazuje pokožku a brání vzniku strií. Při aplikaci se olej dobře vstřebává a nezanechává pleť mastnou.
Vlasy:
Suché vlasy poškozené sluncem, barvením a používáním kadeřnických stylingových prostředků jsou díky oleji Sacha Inchi chráněny, vyživovány a hydratovány od kořínků až po konečky. Olej se doporučuje aplikovat na mokré vlasy.
nehty:
Olej Sacha Inchi je výbornou výživou na polámané, měkké nehty, které zaceluje, zpevňuje a vyhlazuje.

SLOŽENÍ:

100% přírodní za studena lisovaný olej z plodů Sacha Inchi. Bez konzervačních látek - konzervovaný pouze přirozeně se vyskytujícími antioxidanty.
Obsah lahvičky 50ml. DÁRKOVÉ BALENÍ.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Kapátkem naneste požadované množství na určené místo a jemně vetřete do pokožky, vlasů či nehtů. Vhodný také na masáže.

UPOZORNĚNÍ:

Olej přechovávejte v temnu. Sluneční světlo a vysoké teploty způsobují jeho okysličení.
 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz