Quinua černá 250 g

Quinua černá 250 g

Quinua černá 250 g
98,00 Kč
85,22 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.043
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:
Omlouváme se, že na tomto místě chybí dostatečné informace o produktu. Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 Vám nesmíme podávat informace o účincích doplňků stravy. Více informací najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN, kam se dostanete kliknutím na tento nápis na hlavní stránce vlevo nahoře.
Věříme, že skutečnost že Vám nemůžeme v našem e-shopu poskytnout postačující informace o účincích jednotlivých produktů, Vás neodradí od nákupu. Byli jsme první, kdo před téměř 15ti lety přivezl peruánské byliny do ČR a proto můžeme čerpat z letitých zkušeností. Dbáme na nadstandardní kvalitu našich produktů a služeb, nabízíme odborné poradenství zkušených lékařů jak u nás, tak i v Peru. Snažíme se maximálně uspokojit Vaše požadavky a věříme, že se k nám budete rádi vracet, jako tisíce našich zákazníků.
Děkujeme a přejeme spokojenost s výběrem...
POPIS
QUINUA,(QUINOA) ORGANIC ČERNÁ ODRŮDA. Malinká zrnka, která dobývají kuchyně světa.
„Zrnko And“ které Inkové uctívali jako svaté, nazývajíc ji "Matkou obilí ". Strava XXI století. Bohatá na bílkoviny a výživné látky nezbytné ke správným funkcím organismu, lehce stravitelná a vhodná na bezlepkovou dietu.
Jídlo má velký vliv na naše zdraví, a všechny pochody v těle. V dnešní době si více než kdykoli předtím musíme dávat pozor na to, jaké „pohonné hmoty“ našemu organismu dodáváme. Velmi důležitou se stává nikoli kvantita ale kvalita…Je lepší menší množství kvalitní, zdravé stravy, než kvantita vozíku ze supermarketu…. Více informací o působnosti této rostliny najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.
SLOŽENÍ
Složeni: zrna quinua Organic černé barvy. Chenopodium quinoa Willd.
ZPŮSOB POUŽITÍ
zrnička dobře propláchnout vodou, a v poměru 2 díly vody 1 díl Quinua vařit cca 15-20 minut. Může se kombinovat s omáčkami, dušenou zeleninou, s ovocem na sladko, jako přídavek do polévek a také do studených salátů. černá Quinua chutí lehce připomíná mák.

NUTRIČNÍ HODNOTY

Nutriční hodnoty na 100g
Energetická hodnota: 1670 kJ
Bílkoviny: 13,1g
Tuky: 6,4g
Sacharidy: 70,5g
Cukry: 5,5g
Vláknina: 6,8g

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz