Program Imunostimulační Medium

Program Imunostimulační Medium

  • Program Imunostimulační Medium
  • Program Imunostimulační Medium
  • Program Imunostimulační Medium
  • Program Imunostimulační Medium
Program Imunostimulační Medium
1 271,00 Kč
1 105,00 Kč bez DPH
běžná cena: 1 495,00 Kč
ušetříte: 15% / 224,00 Kč
Obj. číslo: 101.022.022
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

BUĎTE ODOLNĚJŠÍ


PROGRAM IMUNOSTIMULAČNÍ MINI

OBSAH BALÍČKU

PROGRAM IMUNOSTIMULAČNÍ MINI obsahuje
Vilcacora original 300g, Spirulina 200g, Maka extrakt, Camu-Camu prášek, sangre de drago
POPIS A ZPŮSOB POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ:

Vilcacora original: Látky v nich obsažené mohou mít příznivé účinky na organizmus, napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí a napomáhat k udržení správné kondice organismu.
Nejčastěji 3-10g kůry zalít cca 0,8 litru studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni pod pokličkou 20 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku, nejlépe půl hodiny před jídlem.


Spirulina: Zdrojem chlorofylu, betakarotenu, koncentrovaných, lehce vstřebatelných živin. Bílkoviny ve Spirulině (je jich více jak 50% a tak jí řadí mezi nejvíce na proteiny bohaté potraviny v přírodě) obsahují všech 9 základních aminokyselin, což z ní činí komplexní bílkovinu. Spirulina Andina obsahuje vitamíny A, B-1, B-2, B-6, B-12, C, D,E, a K, dodává minerály, stopové prvky, rostlinné živiny a enzymy. 
1 - 3 polévkové lžíce. Prášek smíchat s menším množství vody, rozmíchat a pak dolít vodou a vypít. Pro potlačení typické chuti spiruliny je dobré do vody přidat šťávu z 1/2 citronu nebo přidat Camu Camu v prášku. Další variantou je vmíchání prášku do jogurtů, polévek či běžných jídel. A nebo pití s džusy z jablek, hrušek, jahod nebo tropického ovoce. Jedna lžička spiruliny se smíchá se sklenicí ovocného džusu, doporučuje se našlehat v mixéru nebo šejkru. Podávaná společně s rozmixovaným ovocem (např.s jablkem, banánem, broskví, ananasem a dalším ovocem, a citronovou nebo pomerančovou šťávou) je vynikající, chutnou a zdravou přesnídávkou.

Maka Original: Celosvětově známá a vyhledávaná bulva rostliny z vysokých poloh peruánských And, s bohatstvím cenných složek a širokým spektrem vlastností, zdroj přírodních fytoestrogenů. Její charakteristickou vlastností je možný pozitivní vliv na hormonální systém, podporu funkcí organismu, sexualitu a plodnost. Je známa jako velice cenný zdroj energie. Může zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Může být cennou složkou běžné stravy.
1 lžičku prášku denně rozmíchat v menším množství vody, ovocné šťávy, mléka nebo jogurtu, vypít během snídaně

Camu Camu prášek: Camu Camu je v rostlinném světě největším „výrobcem” přírodního vitamínu C, získalo přívlastek „anti-aging”, protože Vitamin C značně zpomaluje procesy stárnutí buněk všech orgánů, pokožky i celého organismu. Nadšení propagátoři Camu Camu tvrdí že „rozsvěcuje jejich den a rozjasňuje jejich smysly”.
1 lžička se rozmíchá ve vodě, ovocném nápoji, k doslazení lze použít med nebo Yacon sirup.

Sangre de Drago: Sangre de drago je živice z amazonského stromu. Díky obsaženym složkám je v Peru již po staletí využívané místními obyvateli v etnické medicíně, informace o působení byly předávány z pokolení na pokolení. V Peru je užívané jako podpora klasické medicíny vně a vnitřně. U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organismus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního stylu a prostředí.
Kapky rozředěné ve vodě nebo ovocné šťávě pít nalačno, max. 20 kapek denně. Vzhledem k tomu, že živice je čistá a neředěná, k této dávce se dochází postupně, zvyšováním denní dávky o 2-3 kapky. Dávkování je individuální, podle snášenlivosti.
Ke kloktání a výplachům: 5 kapek rozředit v 1/2 dcl vody.


Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz