Peruánský pytlík sladkostí

Peruánský pytlík sladkostí

  • Peruánský pytlík sladkostí
  • Peruánský pytlík sladkostí
  • Peruánský pytlík sladkostí
  • Peruánský pytlík sladkostí
Peruánský pytlík sladkostí
547,00 Kč
475,65 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.212
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

PERUÁNSKÝ PYTLÍK SLADKOSTÍ  - „Chci  sladké, ale nechci přibrat“.

Pytlík obsahuje:  Yacon sirup 250 g , čokoláda 55%, Aguaymanto v čokoládě 100 g, Džem bez cukru: zelený, bílý, žlutý, nebo červený 245 g.

YACON

Yacon - andská rostlina známá tisíce let, pěstovaná pro chutné bulvy již dávnými Inky. 
 Yacon obsahuje cca 20 cenných aminokyselin, vlákninu, draslík, vápník, hořčík, železo a fosfor, karoten, vitamíny A, B1, B2, C a enzymy. Bulvy Yaconu jsou považovány za největšího přírodního „výrobce” fruktooligosacharidů (FOS), kterých obsahuje až 67%. Dávají bulvám Yaconu sladkou chuť. FOS jsou složité cukry, které nejsou metabolizovány v lidském trávicím traktu a jejich konzumace nezvyšuje hladinu glukózy. Působí jako prebiotika, jsou „pokrmem” prospěšných bakterií v trávicím traktu.  
Díky tomu, že Yacon obsahuje hlavně FOS, sirup z něj je nízkokalorický a je výborným sladidlem pro diabetiky a dietní stravování. Je rovněž dokonalým prostředkem snižujícím chuť k jídlu. Díky vlastnostem snižujícím hladinu tuků může být Yacon nápomocný při redukčních dietách. V chuti je srovnatelný s chutí medu nebo karamelu a dokonale zastupuje cukr. Všechny tyto vlastnosti způsobily, že popularita této rostliny ve světě velice rychle roste. Pro srovnání – sklenice sirupu z Yaconu obsahuje o polovinu méně kalorií než stejná sklenice medu. Díky unikátnímu složení obsažené fruktozy nezvyšuje hladinu glukozy v krvi.

ČOKOLÁDA

Jedinečné mlsání – čistá, peruánská čokoláda bez alergenů! Výroba kvalitní čokolády je uměním, kde náročnost přípravy je možno srovnat s přípravou kvalitního vína… Čokoláda Rainforest Organic 55 % je exkluzivní čokoládou s hedvábně jemnou a nezapomenutelnou chutí. Je z kakaových bobů z divoké plantáže, fermentovaných specifickým, jen pro ni charakteristickým způsobem. Nejlepší čokolády na světě obsahují nejen čistou přírodní kakaovou hmotu (slisované boby), ale ještě přídavek kakaového másla, které nežlukne, a proto se při výrobě čisté hořké čokolády neužívá konzervačních látek. Taková čokoláda má pak neobyčejně jemnou chuť.

AGUAYMANTO V ČOKOLÁDĚ

Sušené plody Physalis peruviana. Dokonalý antioxidant. S ohledem na obsah výživových substancí a vitamínů, může být požívání Aguaymanto prospěšné při ochraně zdraví, nyní ještě dodatečně obohacené o vlastnosti tmavé, organické peruánské čokolády. Výborný a chutný zdroj energie – power snack - dobrý na cesty, při sportu a turistice, jako rezervní potravina.

EXTRA DŽEMY BEZ CUKRU

VYJÍMEČNÝ EXTRA DŽEM Z EXOTICKÉHO OVOCE - TEN JEDINÝ ORIGINÁL OD UNCARIA ČR. 
 Pouze u nás - unikátní novinka! Speciální série Extra džemů slazených stévií a obsahující nejvyšší, 98%-ní podíl ovoce. Čtyři druhy: z bílého, červeného, žlutého a zeleného ovoce.
 Zcela právem tyto džemy obdržely mezinárodní certifikát JAMS ECO CERT. Extra džem je bez konzervantů, bez chemických přísad, z nejlepších plodů dozrálých přímo na slunci. Ovoce dozrávalo na slunci v podnebí Jižní Ameriky. Džem je slazen stévií, má sladkou chuť a stane se pro chuťové buňky skutečnou „ vášní“. Látky obsažené v plodech mohou příznivě působit na organismus.   
Produktová řada džemů bez cukru je slazena stévií. Stévie je rostlina podobná mátě, která je považována za náhražku cukru díky vyšší sladkosti. Na popularitě jí přidává i fakt, že je vhodná pro diabetiky a má téměř nulovou kalorickou hodnotu.
 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2017 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz