Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy

Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy

  • Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy
  • Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy
  • Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy
  • Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy
Peruánský pytlík bezkofeinové alternativy kávy
401,00 Kč
348,70 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.215
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS


PERUÁNSKÝ PYTLÍK bezkofeinové alternativy kávy.
Pytlík obsahuje 3 náhražky kávy bez kofeinu:
Café de Mesquite – pražené algarrobo, Café de Maca, a Café de Maca Choco, vše po 100 g.
Výborná ochutnávka.
  

CAFÉ DE MESQUITE

Café de Mesquite určitě potěší osoby, které s ohledem na vysoký krevní tlak či problémy se srdeční činností nemohou pít tradiční kávu.
SLOŽENÍ: pražené a jemně mleté lusky a semena Algarrobo, ze kterých se připravuje aromatický a lahodný nápoj, přirozeně nasládlé, lehce kořeněné chuti.
Dokonale nahrazuje tradiční kávu a trochu ji i připomíná. Tento bezlepkový a bezkofeinový nápoj z peruánského Algarrobo je určen pro všechny věkové kategorie. Café de Mesquite dodává tělu energii a vyniká velkým množstvím zdraví prospěšných látek. Je také silným antioxidantem. Pozitivně působí na dýchací a trávicí ústrojí. Díky nízkému glykemickému indexu je vhodný i pro diabetiky. Obsahuje pouze minimum tuků a kalorií. Přirozeně se vyskytující cukry jsou skvělým zdrojem energie, dávají pocit sytosti, a proto je Café de Mesquite velmi vhodným doplňkem redukčních diet. Je vhodné i pro osoby trpící celiakií.  
ZPŮSOB POUŽITÍ:  na šálek 1. lžičku prášku, zalít horkou vodou nebo mlékem, nechat chvilku vylouhovat a dochutit dle potřeby a fantazie.
 

CAFÉ DE MACA

Podpora duševních a fyzických sil ve formě kávového nápoje pro celou rodinu. Dlouhodobý efekt ve srovnání s obyčejnou kávou. Dodává tělu vitamíny a minerály. Jednoduchá příprava. Dobře je mít ji po ruce i během dne, když se cítíme vyčerpaní. V krátké době od uvedení na trh, získala mnoho příznivců a stala se populárním a žádaným produktem.
Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný zdravý nápoj příjemné chuti, pro každého, včetně dětí. Dodává energii, zvyšuje odolnost a vytrvalost, pomáhá při únavě. Pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly.  
SLOŽENÍ : rozemletá, pražená bulva vysokohorské andské maky (maca) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí. Konzumuje se jako tradiční káva.
ZPŮSOB POUŽITÍ: na šálek 1. lžičku prášku, zalít horkou vodou nebo mlékem, nechat chvilku vylouhovat a dochutit dle potřeby a fantazie.
Dávku si může určit každý sám, dle chuti. Sedlinu můžete zkonzumovat – na rozdíl od pravé kávy. Café de Maca se dá také připravit v kávovaru.
Může se pít teplé nebo studené, lze kombinovat s mlékem (může být i sojové, ovesné, apod.) či se smetanou. Může se dosladit Yaconovým sirupem (což zvyšuje její dobré účinky), javorovým sirupem, Panelou, medem nebo třtinovým cukrem, ale i ochutit několika kapkami citrónu, skořicí nebo zázvorem.

CAFÉ DE MACA CHOCO 

Podpora duševních a fyzických sil ve formě kávového nápoje pro celou rodinu. Skvělý vstup do nového dne!
Vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako zdravá náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí.
Obohacená přídavkem 100 % čisté přírodní kakaové hmoty (s obsahem kakaového másla), která jí dodává čokoládovou, jemnou chuť a důležité prvky, mezi jinými hořčík, železo, sodík, zinek a antioxidanty. Kakao odbourává stres a napomáhá lepší koncentraci. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný a zdravý nápoj příjemné chuti pro každého, včetně dětí. Dodává energii, zvyšuje odolnost a vytrvalost, pomáhá při únavě. Pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly. Dlouhodobý efekt ve srovnání s obyčejnou kávou. Dodává tělu vitamíny a minerály. Jednoduchá příprava. Dobře je mít ji po ruce i během dne, když se cítíme vyčerpaní.
SLOŽENÍ : vysokohorská andská maca (maka) připravená speciální metodou, jako náhražka kávy, připomínající ji barvou a částečně i chutí, obohacená přídavkem 100 % čisté přírodní kakaové hmoty. Konzumuje se jako tradiční káva. Výborný nápoj pro každého, včetně dětí. Dodává energii, pozitivně ovlivňuje koncentraci, duševní i fyzické síly.
ZPŮSOB POUŽITÍ : na šálek 1. lžičku prášku, zalít horkou vodou nebo mlékem, nechat chvilku vylouhovat a dochutit dle potřeby a fantazie. Dávku si může určit každý sám, dle chuti. Sedlinu můžete zkonzumovat – na rozdíl od pravé kávy. Cafe de Maca Choco se dá také připravit v kávovaru.
Může se pít teplé nebo studené, lze kombinovat s mlékem (může být i sojové, ovesné, apod.) či smetanou. Může se dosladit Yaconovým sirupem (což zvyšuje její dobré účinky), javorovým sirupem, Panelou, medem nebo třtinovým cukrem, ale i ochutit několika kapkami citrónu, skořicí nebo zázvorem.
 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz