Peruánský pytlík - 3 extrakty

Peruánský pytlík - 3 extrakty

  • Peruánský pytlík - 3 extrakty
  • Peruánský pytlík - 3 extrakty
  • Peruánský pytlík - 3 extrakty
  • Peruánský pytlík - 3 extrakty
Peruánský pytlík - 3 extrakty
1 131,00 Kč
983,48 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.218
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

PERUÁNSKÝ PYTLÍK 3. našich nejlepších extraktů.

Pytlík obsahuje:
VILCACORA extrakt - imunita, VIOLET AO extrakt – antioxidant a podpora krevního oběhu  a MAKA MAXIMA extrakt – energie. Kapsle obsahuje jen čisty extrakt.  
Díky nejnovějším technologiím jsou dnes laboratoře schopny užitečné vlastnosti bylin „přenést“, zkoncentrovat a uzavřít v malé kapsli. Tato forma je ideální, protože kapsle s extraktem mohou být vždy po ruce, mohou být užívány za každých podmínek. Právě pro ně jsme společně s našimi partnery připravili účinné extrakty – koncentráty z kvalitní rostlinné suroviny. Máme plnou kontrolu nad jejich kvalitou – od výchozí suroviny až po plnění do kapslí v laboratoři v Čechách. Kapsle obsahuje jen čisty extrakt.

MAKA MAXIMA EXTRAKT 

Maka Královna And - vitalita – energie – psycho-fyzická kondice.
Maka Maxima - extrakt z velmi populární a vyhledávané peruánské bulvy Maca z vysokých partií And. Extrakt v kapslích, zachovávající si všechny vlastnosti, byl vytvořen pro osoby, kterým životní styl znesnadňuje nebo znemožňuje přípravu nápojů z jemně mleté Maky.
Maka Maxima může zvyšovat vitalitu, psychickou i fyzickou rovnováhu, regenerovat síly při stavech vyčerpání a dlouhodobé únavy, může pomáhat při udržení dokonalé duševní i fyzické kondice, což využívá NASA při výživě kosmonautů.
Maka Maxima je velmi doporučována osobám intelektuálně nebo těžce fyzicky pracujícím, náchylným na choroby, rekonvalescentům, osobám vedoucím stresující a hyperaktivní životní styl i aktivním sportovcům. Extrakt Maka Maxima ve formě kapslí mohou mít vždy k dispozici, na jeho silnou podporu a ochranu se budou moci kdykoli spolehnout.

VILCACORA EXTRAKT 

VILCACORA KRÁLOVNA AMAZONIE
Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z originální vnitřní části kůry amazonské popínavé rostliny Vilcacory, považované Inky za svatou. Vilcacora orginal extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Vilcacora Orginal extrakt obsahuje stejné složky, jaké se nachází pouze ve vnitřní části kůry Vilcacory.  
Optimalizuje činnost organismu a stimuluje imunitu.

VIOLET AO EXTRAKT

Anti-aging. Klíč ke zdraví. Violet AO je extrakt ze zvláštního druhu kukuřice - Maiz Morado s tmavě fialovými až černými klasy, známé již civilizacím před dobou Inků. Výsledky prokázaly, že se v Maiz Morado nachází vzácný poklad – „klíč ke zdraví“ je více než „standardní” komplex vitamínů (A, B1, B2, B3, C) a minerálů (železo, vápník, fosfor). Maiz Morado je zdrojem nejsilnějších přírodních antioxidantů. Nejen pro zdraví, ale i pro krásu těla. Pro snadnější použití a vyšší účinnost je Maiz Morado dodáván ve výhodné, koncentrované formě extraktu v kapslích, pod názvem Violet AO.
 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz