Maka Duo Gelandina 2x 100 g

Maka Duo Gelandina 2x 100 g

Maka Duo Gel. 2x 100 g
350,00 Kč
304,35 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.170
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

 POPIS

Královna And. Vitalita - Energie - Zdraví
Na přání našich zákazníků, kteří chtějí součastně podpořit kondici paměti a kostí, připravili jsme Duo pack  Maka Negra gelandina a Maka Roja gelandina  po 100 g  za zvýhodněnou cenu.
 Maka Gelandina byla speciálními postupy během procesu výroby častečně zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a více vstřebatelná, díky čemu se dostává do těla větší množství výživných látek.
 
  MAKA NEGRA  GELANDINA  - MEMORY. ČERNÁ MAKA - DOBRÁ KONDICE PAMĚTI 
Skoro každý den potkáváme někoho, kdo si stěžuje, že má poslední dobou problémy s pamětí. Stává se i Vám, že na něco zapomínáte, že máte pocit, že Vaše hlava nepracuje tak jako kdysi? Je tady skvělé řešení z vysokých poloh And, ojedinělá, originální černá maka - dobrá kondice paměti.
Tato odrůda vysokohorké peruánské Maky (Maca), s černou barvou slupky byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Nejnovější, stále pokračující výzkumy Maky ukázaly, že charakteristickou vlastností černé odrůdy je pozitivní vliv na hormonální systém, podporu paměti a sexualitu. Má lehce nasládlou chuť, což její konzumaci činí ještě více příjemnější.

  MAKA ROJA GELANDINA – OSTEO. ČERVENÁ MACA MAKA. DOBRÁ KONDICE KOSTÍ.
Tato odrůda maky z vysokých peruánskych And, s červenou barvou slupky, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Bohatství cenných složek a široké spektrum vlastností z ní činí cenný doplněk běžné stravy. Je zdrojem přírodních fytoestrogenů a má pozitivní vliv na hormonální systém. Charakteristickou vlastností červené odrůdy je možný příznivý vliv na kosti, plodnost a sexualitu. Mimo to  oba druhy Maky můžou  zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu.  Můžou být cennou složkou běžné stravy. 
Více informací o působnosti této rostliny najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN. 

SLOŽENÍ

1 balení obsahuje gelatinizované originální   bulvy vysokohorké peruánské Maky (Maca) s červenou barvou slupky, pečlivě vybrané z jiných barev maky. 
2. balení obsahuje gelatinizované  originální   bulvy vysokohorké peruánské Maky (Maca) s černou barvou slupky, pečlivě vybrané z jiných barev maky.
Z čerstvého sběru. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.
 Maka Gelatinizovaná byla speciálními postupy během procesu výroby častečně zbavena škrobů, lépe se rozpouští, je lehce stravitelná a více vstřebatelná, díky čemu se dostává do těla větší množství výživných látek.

ZPŮSOB POUŽITÍ

1 lžičky denně    Maky Negra Gelandina  a  Maky Roja Gelandina  v suchém stavu rozmíchat případné hrudky a přidat malé množství neperlivé vody, ovocné šťávy nebo jogurtu. Konzumovat nejlépe při snídani.

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2017 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz