Maka Duo 2 x 100 g

Maka Duo 2 x 100 g

Maka Duo 2 x 100 g
350,00 Kč
304,35 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.171
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

MAKA - Královna And. Vitalita - Energie - Zdraví
Na přání našich zakazníků, kteří chtějí podpořit současně kondici paměti a kostí, jsme připravili za zvýhodněnou cenu Duo pack - Bio Maka Negra a Bio Maka Roja po 100g.

MAKA NEGRA MEMORY - ČERNÁ MAKA - DOBRÁ KONDICE PAMĚTI. 
Skoro každý den potkáváme někoho, kdo si stěžuje, že má poslední dobou problémy s pamětí. Stává se i Vám, že na něco zapomínáte, máte pocit, že Vaše hlava nepracuje tak jako kdysi? Je tady skvělé řešení z vysokých poloh And, ojedinělá, originální černá maka - dobrá kondice paměti.
Tato odrůda vysokohorké peruánské Maky (Maca) s černou barvou slupky, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Nejnovější, stále pokračující výzkumy Maky ukázaly, že charakteristickou vlastností černé odrůdy je pozitivní vliv na hormonální systém, podporu paměti a sexualitu. Má lehce nasládlou chuť, což její konzumaci činí ještě více příjemnější.

MAKA ROJA OSTEO - ČERVENÁ MAKA - DOBRÁ KONDICE KOSTÍ.
Tato odrůda maky z vysokých peruánskych And s červenou barvou slupky, byla pečlivě vybrána z jiných barev maky. Bohatství cenných složek a široké spektrum vlastností z ní činí cenný doplněk běžné stravy. Je zdrojem přírodních fytoestrogenů a má pozitivní vliv na hormonální systém. Charakteristickou vlastností červené odrůdy je možný příznivý vliv na kosti, plodnost a sexualitu.

Mimo to, oba druhy Maky mohou zvyšovat vitalitu, usnadňovat regeneraci sil při stavech vyčerpání a dlouhotrvající únavy a udržovat psychickou a fyzickou rovnováhu. Mohou být cennou složkou běžné stravy. 
Více informací najdete v HERBÁŘI PERUÁNSKÝCH BYLIN.

POVOLENÁ ZDRAVOTNÍ TVRZENÍ:

Fyzické a duševní zdraví 
Vytrvalost, vitalita
Plodnost

Sexualita
Hormonální systém - menopauza 
Zdroj fytoestrogenu

SLOŽENÍ

1.balení obsahuje rozemleté, pražené originální bulvy vysokohorské peruánské Maky (Maca) s červenou barvou slupky, pečlivě vybrané z jiných barev maky. 
2.balení obsahuje rozemleté, pražené originální bulvy vysokohorské peruánské Maky (Maca) s černou barvou slupky, pečlivě vybrané z jiných barev maky.
Z čerstvého sběru. Zaručujeme vysokou kvalitu, čistotu a shodnost botanického druhu.

ZPŮSOB POUŽITÍ

1 x denně smíchat v suchém stavu lžičku BIO Maky Negra a BIO Maky Roja, případné hrudky rozmíchat a přidat malé množství neperlivé vody, ovocné šťávy nebo jogurtu.
Konzumovat nejlépe při snídani.

 

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz