Kokosové mléko 100 % 500 ml

Kokosové mléko 100 % 500 ml

Kokosové mléko 500 ml
65,00 Kč
56,52 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.147
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS

KOKOSOVÉ MLÉKO 
Kokosové mléko je sladká, mléčně bílá tekutina, která se vyrábí vytlačením šťávy z nastrouhané masy zralého kokosového ořechu.  Šťáva je označována jako kokosové mléko. Mohlo by se spíše hovořit o smetaně, jelikož podíl tuku v kokosovém mléce je 18 %.
Má bohatou chuť s vysokým obsahem oleje a cukru. Je základní ingrediencí mnoha světových kuchyní (barmské, filipínské, indonéské, thajské a také i brazilské a indické) a svoje postavení získalo i v kosmetice.
 Kokosové mléko je především významným zdrojem vápníku a fosforu, což jsou dvě nosné látky v boji proti řídnutí kostí. Dále obsahuje podíl omega 3 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, sacharidů, tuků, vlákniny, minerálů (například železo, hořčík, draslík a zinek) a vitaminů B, C, E a K. Díky těmto složkám je kokosové mléko nápomocné při  různých zdravotních neduzích. Kokosové mléko je považováno za velmi zdravé, pro své antimikrobiální vlastnosti v gastrointestinálním traktu, a nízkou hodnotou glykemického indexu /40/.  
Posiluje imunitní systém a svým obsahem vitamínů, minerálů, kyseliny laurové a esenciálních mastných kyselin napomáhá ke zrychlení metabolismu, při problémech se zácpou a s nadváhou.

JEHO BLAHODÁRNÉ VLASTNOSTI JSOU  VYNIKAJÍCÍ , NAPŘÍKLAD:

má nízký glykemický index, udržuje správnou hladinu cukru v krvi a snižuje chuť na jídlo
užívá se při nachlazení, bolesti v krku a kašli
posiluje imunitní systém
účinné látky napomáhají ke zrychlení metabolismu a jsou tudíž dobrým pomocníkem při zácpě a nadváze
snižuje vysoký krevní tlak a funguje jako prevence před kardiovaskulárním onemocněním
zpevňuje kostní tkáně a působí jako prevence osteoporózy
pomáhá udržet kůži elastickou a pružnou
pomáhá předcházet anémii, uvolňuje svaly a zklidňuje nervy
podporuje funkci prostaty
při vnějším použití zpevňuje nehty a vlasy, eliminuje vrásky
 

JAK SE DÁ VYUŽÍT? 

Mléko se používá na zjemnění chuti omáček a polévek, slouží jako základ při přípravě zákusků, pudinků nebo se přidává jako klasické mléko do čaje nebo do kávy. S jeho pomocí vytvoříte výborné mléčné koktejly a smoothies. Dá se vhodně kombinovat s chia semínky, může se použít jako surovina do zmrzliny atd. Možností využití kokosového mléka v kuchyni je bezpočet.
Nespornou výhodou je fakt, že ho mohou používat lidé s intolerancí na laktózu, pro ně se může stát plnohodnotnou náhražkou klasického kravského mléka. Navíc je mléko i bezlepkové. Ve velké míře je oblíbenou surovinou pro vegetariány, vegany a příznivce zdravého životního stylu.
 

OBSAH: 

100 % přírodní, čisté, neředěné kokosové mléko  vyrobené vytlačením šťávy z nastrouhané masy zralého kokosového ořechu.  250 ml

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz