Extrakt z Maracuji 50 g

Extrakt z Maracuji 50 g

  • Extrakt z Maracuji 50 g
  • Extrakt z Maracuji 50 g
  • Extrakt z Maracuji 50 g
  • Extrakt z Maracuji 50 g
  • Extrakt z Maracuji 50 g
Extrakt z Maracuji 50 g
206,00 Kč
179,13 Kč bez DPH
Obj. číslo: 101.022.201
Dostupnost:       
Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

POPIS:

Maracuja – extrakt v prášku získaný z exotického ovocného plodu. Maracuja bývá též označována jako Passion fruit (vášnivé ovoce), u nás známé pod názvem Mučenka. Jedná se o středně velké, oválné plody nafialovělé barvy s tlustší slupkou a šťavnatou dužinou s jedlými zrníčky. Poněvadž domovem maracuji jsou tropické oblasti světa, málokdy můžeme u nás toto ovoce v čerstvém stavu sehnat. Proto jsme pro Vás připravili extrakt z Maracuji, který si zachovává část chuti plodu      a vyniká lahodně osvěžující sladko-kyselou chutí. Dovoluje tak přenést nádech exotiky do naší kuchyně kdykoliv během roku, nehledě na počasí či sezónu sklizně. 
V kuchyni se nejvíce uplatňují při ochucování nápojů a dezertů. Velmi oblíbené jsou džusy či koktejly s tropickou příchutí, kde se Maracuja skvěle snoubí s chutěmi dalšího cizokrajného ovoce jako je banán, mango, broskve či ananas. Extrakt má navíc další pozitivum – snadné dávkování a okamžité použití bez předchozí přípravy. Skvěle se hodí na dochucení jogurtů, tvarohů či při výrobě domácí zmrzliny. Mimo to však extrakt skvěle chutná jen rozmíchaný s vodou, a to především v horkých letních dnech či po namáhavé práci. Díky obsahu beta-karotenu chrání pokožku před škodlivým UV zářením. Některé přítomné minerální látky zase dokáží zklidnit mysl, předejít nervozitě a zlepšit náladu. Jedná se o příjemné osvěžení a zpestření jakéhokoliv nápoje či pokrmu.
 

SLOŽENÍ:

čistý extrakt v prášku z plodů Maracuji. Neobsahuje barviva ani přídatné látky.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

1 lžičku prášku rozmíchat ve sklenici vody, džusu nebo mléka. Vytvoříte tak chutné koktejly během několika minut. Skvěle chutná i s jinými druhy ovoce či s jogurtem. Extrakt z maracuji lze přidat též do moučníků, krémů a zmrzlin.
Výtečná kombinace s extraktem z Camu Camu – společná směs tvoří velmi osvěžující nápoj dodávající energii.  

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz