Dárkový balíček Sladce ve dvou

Dárkový balíček Sladce ve dvou

  • Dárkový balíček Sladce ve dvou
Dárkový balíček Sladce ve dvou
893,00 Kč
776,34 Kč bez DPH
běžná cena: 1 116,00 Kč
ušetříte: 20% / 223,00 Kč
Obj. číslo: 101.022.081
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

 Popis

Balíček obsahuje: Maca del Amor v kapslích, Maca High Sexual v kapslích, čokoláda 55 % a Aguaymanto v čokoládě 100 g.
MACA HIGH SEXUAL - PRO NĚHO    - Natural extracts for sexual potency. Doplněk stravy pro zkvalitnění intimní sféry života mužů. Směs bylinných extraktů z peruánských rostlin synergicky působících a uznávaných v Peru jako afrodiziaka. Zvyšuje libido, potenci, sexuální kondici, vytrvalost, odolnost a koncentraci a usnadňuje regeneraci sil.  
V dnešní době již „mužský problém“, týkající se oblasti intimní sféry života, přestal být dávno tabu. Týká se totiž nejenom zralých mužů v nejlepších letech, ale často i mladších. Problémy s přivedením potomků na svět se týkají stále většího množství manželských párů a nalezení účinného prostředku k vyřešení těchto problémů se stalo naléhavé. Jako v mnoha jiných případech i zde podává příroda pomocnou ruku a Uncaria ČR vyrobila podle prastaré indiánské receptury z peruánských rostlin prostředek, který dostal název  MACA  HIGH SEXUAL .
MACA  HIGH SEXUAL - přírodní afrodiziakum - je určena mužům, hlavně těm, kteří chtějí zlepšit jakost svého intimního života. Zvyšuje libido, sexuální kondici, zvyšuje hladinu testosteronu, zkvalitňuje a prodlužuje erekci, má pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, zmírňuje stres a pocity úzkosti, snižuje únavu a pocit celkové vyčerpanosti, usnadňuje regeneraci sil, chrání kardiovaskulární systém, prostatu a dodává životní energii, zvyšuje vytrvalost, odolnost i koncentraci.

MACA DEL AMOR ® PRO NI   Natural extracts for sexual potency. 
MACA DEL AMOR - doplněk stravy pro zkvalitnění intimní sféry života žen.
Směs bylinných extraktů z peruánských rostlin synergicky působících uznávaných v Peru jako afrodiziaka. Zvyšuje libido, sexuální kondici a prožitek, je zdrojem fytoestrogenů. Podporuje činnost  hormonálního systému, usnadňuje regeneraci sil.

Složení

Maca del Amor: 90 kapslí po 300 mg extraktů z Lepidium Meyeni Walp., Maytenus laevis, a Jatropha macrantha (18 g směsi čistého extraktu). Nosné látky mikrokrystalická celulóza a stearan hořečnatý.
Maka high sexual: 90 kapslí po 300 mg  z přírodních extraktů peruánských rostlin, používaných již od dávných dob Inků jako afrodiziaka. Lepidium Meyeni Walp., Maytenus laevis, a Jatropha macrantha.
(18 g směsi čistého extraktu). Nosné látky mikrokrystalická celulóza a stearan hořečnatý.
Složení produktu MACA DEL AMOR  je ryze přírodní, proto jeho účinnost není okamžitá ale systematickým užíváním se dosahuje trvalé nápravy sexuálních funkcí. Působí bezpečně a pozitivně na celý organismus. 
Produkt byl připraven pod našim přísným dohledem tak, aby splňoval kriteria naší Premium kvality a bylo dosaženo maximální účinnosti.

Užívání

Maca del Amor: 2 -  3 x denně 1 kapsli. Lze používat dlouhodobě, minimálně 2-3 měsíce. Jedná se o přírodní přípravek, který nemá rychlé účinky, ale má pozitivní vliv na trvalé zlepšení funkcí.   
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.  

Maca high Sexual: 2 -  3 x denně 1 kapsli. Lze používat dlouhodobě, minimálně 2-3 měsíce. Jedná se o přírodní přípravek, který nemá rychlé účinky, ale má pozitivní vliv na trvalé zlepšení funkcí.   
Určeno pouze mužům.  

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz