Dárkový balíček Prevence senior

Dárkový balíček Prevence senior

Dárkový balíček Prevence senior
1 295,00 Kč
1 126,26 Kč bez DPH
běžná cena: 1 619,00 Kč
ušetříte: 20% / 324,00 Kč
Obj. číslo: 101.022.087
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

Popis

Balíček obsahuje produkty bohaté na antioxidanty, vitamíny a další potřebné látky, kterých je, s postupem věku, čím dál méně a je třeba je doplňovat.
Balení obsahuje: Vilcacora extrakt, Violet  AO, Camu Camu kapsle 150 cps, olej Sacha Inchi


Vilcacora v kapslích: VILCACORA KRÁLOVNA AMAZONIE

Vilcacora - Uncaria tomentosa - extrakt z origin ální vnitřní části kůry amazonské popínavé rostliny Vilcacory, považované Inky za svatou. Vilcacora orginal extrakt byl vyroben především pro ty, kterým životní podmínky neumožňují systematickou přípravu vývarů z kůry. Vilcacora Orginal extrakt obsahuje stejné složky, jaké se nachází pouze ve vnitřní části kůry Vilcacory. 

Violet AO v kapslích: Anti-ageing. Klič ke zdraví. Violet AO je extrakt ze zvláštního druhu kukuřice - Maíz Morado s tmavě fialovými až černými klasy, známé již civilizacím před dobou Inků. Výsledky prokázaly, že se v Maíz Morado nachází vzácný poklad – „klíč ke zdraví“ je více než „standardní” komplex vitamínů (A, B1, B2, B3, C) a minerálů (železo, vápník, fosfor). Maíz morado je zdrojem nejsilnějších přírodních antioxidantů. Nejen pro zdraví, ale i pro krásu těla. Pro snadnější použití a vyšší účinnost je Maíz Morado dodáván ve výhodné, koncentrované formě extraktu v kapslích, pod názvem Violet AO.

Camu Camu kapsle: Camu Camu v kapslích - super fruits - je vycházející „hvězdou” v oblasti zdravé výživy. U nás téměř neznámé, ale ve světě vysoce ceněné. Čím se zasloužily o přívlastek „super ovoce” ?

Camu Camu je v rostlinném světě největším „výrobcem” přírodního vitamínu C, v množství nesrovnatelném s jinými rostlinami. Je 30-60 x vyšší než v pomerančích a 2-3x vyšší než v tak vysoce ceněné Acerole. Plody obsahují také vápník, draslík, železo, riboflavin (vit. B 2), niacin (vit. B 3), fosfor, bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy značně usnadňující absorbci vitamínu C organismem.

Camu Camu získalo přívlastek „anti-aging”, protože  Vitamin C značně zpomaluje procesy stárnutí buněk všech orgánů, pokožky i celého organismu.

Olej z oříšků Sacha Inchi: Sacha Inchi Organic extra virgin - OMEGA 3 - olejové kapky. Olej se zlatou medailí.

100 % přírodní bohatý zdroj nenasycených mastných kyselin - 93,7%. Omega 3,6,9, v ideálním poměru. Omega 3 – 48,6%, - 13 x více něž losos ! Omega 6 – 36,8%,Omega 9 - 8,3%. Mimo nenasycených mastných kyselin obsahují výživné bílkoviny (33%), antioxidanty, jód, vitamíny A a E, zvláště potřebné pro sportující.

Omega 3 - klíč ke správnému metabolismu - všem biochemickým a enzymatickým reakcím probíhajícím v buňkách organismu a umožňující jeho udržení v dokonalé harmonii a zdraví. Rostlinný elixír života - velmi cenná složka každodenní stravy.

Výborná kosmetika s blahodárným vlivem na pokožku celého těla.

Složení:
Vilcacora v kapslích: Balení obsahuje 90 kapslí á 250 mg čistého extraktu vnitřní orginální kůry Vilcacory - Uncaria tomentosa.
Violet AO v kapslích: Balení obsahuje 90 kapslí á 330 mg čistého extraktu z Maíz Morado.
Camu Camu kapsle: 100 kapslí á 400 mg čistého, mletého plodu Camu Camu Wild.
2 kapsle obsahuji 64 mg vit.C tj. 104 % denní dávky.
Olej Sacha Inchi: 100 % přírodní za studena lisovaný olej z plodu Sacha Inchi.
 
Užívání:

Vilcacora v kapslích: 1-3 kapsle denně, zapít vodou, v závažných případech do 6 kapslí.
Violet AO v kapslích: 1-3 kapsle denně
Camu Camu kapsle: 1–2 kapsle denně zapít vodou.
Olej Sacha Inchi: Olej pít 1-2  lžičku denně. Lze dodávat i do salátů.


Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz