Dárkový balíček Lékárnička

Dárkový balíček Lékárnička

Dárkový balíček Lékárnička
380,00 Kč
330,43 Kč bez DPH
běžná cena: 475,00 Kč
ušetříte: 20% / 95,00 Kč
Obj. číslo: 101.022.089
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

Popis

Sangre de Drago: Sangre de drago, zvaná také dračí krev je živice z amazonského stromu. Díky obsaženým složkám je v Peru již po staletí využívané místními obyvateli v etnické medicíně, informace o působení byly předávány z pokolení na pokolení. V Peru je užívané jako podpora klasické medicíny vně a vnitřně. U nás získává popularitu jako doplněk stravy s možnými příznivými účinky na organismus, může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy a nezdravého životního stylu a prostředí.
Hierba Luisa: V Peru Hierba Luisa -  „tráva“ s příjemnou citronovou chutí a vůní je pěstovaná téměř v každé zahradě, nejenom pro její pozitivní účinky na náš organismus. Může napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí. Je známá také pod názvem citronella, lemon grass, lemon tea, yerba limon.
Všechny části rostliny vydávají silnou, citronovou vůni, díky které je také známa jako „citronová tráva“. Z jejich čerstvých i sušených listů se připravuje osvěžující nápoj. Rozdrcené lístky mohou být použity v kuchyni, jako koření dodávané do různých pokrmů. S ohledem na chuť a vůni je Hierba Luisa všeobecně užívaným prostředkem v asijské kuchyni, jako koření do polévek, k přípravě ryb, mořských plodů a jiných jídel.
Chanca Piedra: Chanca piedra roste divoce v Peru. Po staletí je využívána místními obyvateli v etnické medicíně a informace o jejích vlastnostech byly předávány z pokolení na pokolení. Dnes je velmi populární ve světě jako „Stonebreaker“ (drtič kamenů).  Alkaloidy, které obsahuje, mají vliv na uvolnění hladkého svalstva. Odvary z Chanca Piedra jsou velmi cenným doplňkem stravy s možnými příznivými účinky na organismus, mohou napomáhat jeho správné činnosti, zmírňovat následky špatné skladby stravy, nezdravého životního stylu a prostředí.

Složení:

Sangre de Drago: Živice z kůry stromu Sangre de drago 30 ml.
Hierba Luisa 50 g - Speciálně vytříděné, sušené a krájené části rostliny Cymbopogon citratus.
Chanca Piedra 50 g - Speciálně vytříděné, sušené a krájené části rostliny Phyllanthus niruri.
 

Užívání:

Sangre de Drago: Kapky rozředěné ve vodě nebo ovocné šťávě pít nalačno, max. 20 kapek denně.
Vzhledem k tomu, že živice je čistá a neředěná, k této dávce se dochází postupně, zvyšováním denní dávky o 2-3 kapky. Dávkování je individuální, podle snášenlivosti.
Ke kloktání a výplachům: 5 kapek rozředit v 1/2 dcl vody.
Hierba Luisa: 1. Cca 1 lžičku rostliny  (podle chuti - na sklenku nápoje) zalít vroucí vodou a nechat vyluhovat.
Možno popíjet i kdykoli během dne, také při únavě a přejedení.
2. Lze také 1-2 lžíce rostliny zalít cca 700 ml studené vody, přivést k varu a na mírném ohni 5 minut povařit. Nechat chvíli odstát a odcedit. Pít kdykoli během dne.
Chanca Piedra: Nejčastěji 1-2 lžíce byliny zalít cca 700 ml studené vody a od chvíle dosažení varu vařit na malém ohni 5-10 minut. Odcedit. Pít 3x denně sklenku odvaru. Při kolikách pít teplé.

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz