Dárkový balíček Jeho energie I.

Dárkový balíček Jeho energie I.

  • Dárkový balíček Jeho energie I.
Dárková balíček Jeho energie I.
760,00 Kč
660,87 Kč bez DPH
běžná cena: 950,00 Kč
ušetříte: 20% / 190,00 Kč
Obj. číslo: 101.022.084
Tento produkt je momentálně nedostupný!

Doporučit známým Informuj o dostupnosti
Poslat
dotaz
Informuj
o akci
Výrobce:

"JEHO ENERGIE " v kapslích
Darujte svému nejdražšímu zdravé produkty, které ho posilní a udrží v dobré fyzické i psychické kondici. Balení obsahuje: Maca for Men v kapslích, Camu Camu kapsle, čokoláda 80 %, chia semínka 100g

  Popis 

 Balení obsahuje: Maca for Men v kapslích, Camu Camu kapsle, čokoláda 80 %, Chia semínka 100g, Maca for Men: MACA ROYAL PRO MUŽE ORGANIC - v kapslích. Strážce kondice a zdraví mužů. Maximální potenciál.
Maka Royal for Men je patentovanou směsí pečlivě vybraných druhů Maky, aby měla co nejlepší vliv na kondici mužů. Může zvyšovat sexuální kondici a pomáhat ji uchovat do vyššího věku a zvyšovat odolnost vůči stresovým faktorům. Harmonizovat stav v období andropauzy.
Může pomáhat udržet hormonální rovnováhu, zvyšovat hladinu androgenu, pomáhat při impotenci, zvyšovat libido a podporovat erekci. Může pomáhat udržovat svaly v dobré kondici a zpomalovat procesy stárnutí, významně posilovat činnost mozku duševně pracujících. Může předcházet syndromu chronické únavy.

Camu Camu kapsle: Camu Camu v kapslích - super fruits - je vycházející „hvězdou” v oblasti zdravé výživy. U nás téměř neznámé, ale ve světě vysoce ceněné. Čím se zasloužily o přívlastek „super ovoce” ?
Camu Camu je v rostlinném světě největším „výrobcem” přírodního vitamínu C, v množství nesrovnatelném s jinými rostlinami. Je 30-60 x vyšší než v pomerančích a 2-3x vyšší než v tak vysoce ceněné Acerole. Plody obsahují také vápník, draslík, železo, riboflavin (vit. B 2), niacin (vit. B 3), fosfor, bílkoviny, aminokyseliny a flavonoidy značně usnadňující absorbci vitamínu C organismem.
Camu Camu získalo přívlastek „anti-aging”, protože  Vitamin C značně zpomaluje procesy stárnutí buněk všech orgánů, pokožky i celého organismu.
Camu Camu  může být také neocenitelným pomocníkem starších osob – jako prostředek zmírňující již existující handicap pohybových či komunikačních schopností , tedy zlepšující kvalitu života.
 Nadšení propagátoři Camu Camu tvrdí že „rozsvěcuje jejich den a rozjasňuje jejich smysly”.

Čokoláda 80 %: Jedinečné mlsání – čistá, peruánská čokoláda bez alergenů! ​
Výroba kvalitní čokolády je uměním, kde náročnost přípravy je možno srovnat s přípravou kvalitního vína… Čokoláda Rainforest Organic 80% je exkluzivní tmavou čokoládou s hedvábně jemnou a nezapomenutelnou chutí. Je z kakaových bobů z divoké plantáže, fermentovaných specifickým, jen pro ni charakteristickým způsobem. Nejlepší čokolády na světě obsahují nejen čistou přírodní kakaovou hmotu (slisované boby), ale ještě přídavek kakaového másla, které nežlukne, a proto se při výrobě čisté hořké čokolády neužívá konzervačních látek. Taková čokoláda má pak neobyčejně jemnou chuť.

Chia semínka: CHIA - PERUÁNSKÁ SEMÍNKA  Salvia hispanica. Nová hvězda v oblasti super potravin.
Semínka Chia jsou rostlinným zdrojem s vysokou koncentrací Omega-3, z nichž kyselina linolenová představuje 63 %, a linolová (omega 6) 20 %, v ideálním poměru. Jedná se především o kyselinu alfa-linolenovou, která je nezbytnou součástí stravy a kterou organismus nedokáže vyrobit sám.
Jsou bohatým zdrojem antioxidantů, vlákniny, vitamínů a minerálů, obsahují železo, hořčík, draslík, fosfor a zinek, vitamíny E a B a snadno stravitelné bílkoviny. 19-23% jejich hmotnosti je protein. Ve Spojených státech jsou Chia známé jako přírodní prostředek dodávající energii, fyzickou sílu a vytrvalost, tedy také jako ideální výživa pro sportovce.

Složení

Maca for Men: V balení je 100 kapslí po 400 mg (40 g) Maky Organic - pěčlivě vybraných druhů barev.
Camu Camu kapsle: 100 kapslí á 400 mg čistého, mletého plodu Camu Camu Wild.
2 kapsle obsahuji 64 mg vit.C tj. 104 % denní dávky.
Čokoláda 80 %: Kakaová pasta, kakaové máslo a džus panela. Vše organické.
Chia semínka: Semínka Chia - salvia hispanica z Peru.

Užívání

Maca for Men v kapslích: 2x denně 2-3 kapsle zapít vodou.
Camu Camu kapsle: 1–2 kapsle denně zapít vodou.
2 kapsle obsahuji 64 mg vit.C tj. 104 % denní dávky.
Chia semínka: 2-3 lžičky semínek denně.

Informace
Důležité informace
Nakupování u nás
Kontakt
UNCARIA ČR, s.r.o.
Smetanova 3
466 01 Jablonec nad Nisou
Tel/fax: 483 330 600
GSM: 724 104 120, 775 103 506
E-mail: info@uncaria.cz
Newsletter
Copyright ©2019 Uncaria.cz | All rights reserved | Mapa stránek
Made by: Confusers.cz