Cart 0
Přihlásit se

Peruánská fytoterapie je významným podpůrným systémem klasické akademické medicíny. Pro každého, kdo v úvahách o zdraví praktikuje holistický přístup, nabízí klasická medicína ve spojení s peruánskou fytoterapií velký potenciál pro utvoření integrálního systému péče o zdraví.

Peruánské léčivé rostliny jsou známé v Čechách teprve několik let. Přesto si získaly velký počet příznivců. O tom, jak mohou pomoci zdraví, se přesvědčila na vlastní kůži již řada z Vás. To se stalo inspirací a impulzem ke vzniku, v rámci pražského občanského sdružení Vitalitas*, prvního Institutu tradiční peruánské medicíny "Zdraví z Peru" v Čechách.

Institut má své kořeny v Peru a jeho činnost vychází jak ze zásad a postupů tradiční peruánské medicíny, tak i z nejnovějších poznatků. Pracuje pod odbornou péčí jednoho z nejlepších peruánských fytoterapeutů a specialisty integrační medicíny MUDr. Jorge Luis Silva Rosario z Limy, který je hlavním konzultantem Institutu TPM.

Programem Institutu je položit solidní základy ke shromažďování a rozšiřování poznatků, ze kterých budou čerpat i budoucí generace, soustřeďování poznatků a zkušeností sdružených odborníků i zahraničních partnerů.

Institut zaměřuje pozornost k novým možnostem prevence onemocnění a využití peruánských bylin při různých chorobách. Bude se zabývat i osvětovou činností pro odbornou i laickou veřejnost.

Vedoucím lékařem poradenského centra Institutu v Čechách je MUDr. Markéta Matějková FEBU .

Poradenské Centrum Institutu se zabývá: zdravotním poradenstvím, lékařskými konzultacemi zdravotního stavu, přípravou ucelených i očistných kúr a stanovením podpůrných léčebných postupů, prevencí vzniku chorob a regenerací organizmu.

Každý, kdo se bude chtít podílet na rozvoji této ušlechtilé iniciativy, je srdečně vítán. Zveme ke spolupráci lékaře, kteří by se s tímto oborem chtěli seznámit, a využít schopností peruánských bylin ve své praxi.

Přesvědčte se sami, že peruánská fytoterapie je skvělým doplněním klasické léčby a dokonale ji podporuje.

Těšíme se na Váš zájem.

*Sdružení Vitalitas vzniklo v roce 1999 a zaměřuje se na preventivní programy podpory a ochrany zdraví, na snižování počtu onemocnění tzv. civilizačními nemocemi a také na zdravou výživu, zdravý životní styl a jeho zkvalitňování.

                                             Více na www.zdravizperu.cz