Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite
  Café de mesquite

  Café de mesquite

  Výtečná pochoutka -  Café de Mesquite – to jsou pražené a mleté semena Algarrobo, ze kterých se připravuje  aromatický a lahodný nápoj, přirozeně nasládlé, lehce kořeněné chuti. Dokonale nahrazuje tradiční kávu. Tento bezlepkový a bezkofeinový nápoj je určen pro všechny věkové kategorie.  

  Váha
  • 100g - 128 Kč
  • 250g - 288 Kč
  • 500g - 448 Kč
  128 Kč
  S DPH 114 Kč bez DPH

   

  CO TO JE „CAFÉ DE MESQUITE“

  Portfolio našich produktů obohatila nová, výtečná pochoutka: CAFÉ DE MESQUITE

  Novinka. Jen u nás.

  Určitě potěší osoby, které s ohledem na vysoký krevní tlak či problémy se srdeční činností nemohou pít tradiční kávu. Café de Mesquite – to jsou pražené a jemně mleté lusky a semena Algarrobo, ze kterých se připravuje aromatický a lahodný nápoj, přirozeně nasládlé, lehce kořeněné chuti. Dokonale nahrazuje tradiční kávu a trochu ji i připomíná. Tento bezlepkový a bezkofeinový nápoj z peruánského Algarrobo je určen pro všechny věkové kategorie. Café de Mesquite dodává tělu energii a vyniká velkým množstvím zdraví prospěšných látek. Je také silným antioxidantem. Pozitivně působí na dýchací a trávicí ústrojí. Díky nízkému glykemickému indexu je vhodný i pro diabetiky. Obsahuje pouze minimum tuků a kalorií. Přirozeně se vyskytující cukry jsou skvělým zdrojem energie, dávají pocit sytosti, a proto je Café de Mesquite velmi vhodným doplňkem redukčních diet. Je vhodné i pro osoby trpící celiakií.

  CO OBSAHUJE NAŠE BALENÍ

  Rozemleté, pražené plody peruánského karobu Algarrobo. Neobsahuje žádná barviva ani přídatné látky. Neobsahuje kofein ani lepek.

  ZPŮSOB PŘÍPRAVY A POUŽITÍ

  Příprava je jako u tradiční kávy - na šálek 1 lžičku prášku zalít horkou vodou.

  Dávku si určuje každý podle vlastní chuti. Můžete také použít přístroj na překapávanou kávu - získáte tím ještě lepší chuť. Aby vznikl Váš oblíbený nápoj, můžete podle možnosti přidat Panelu, sirup z Yaconu, mléko či smetanu. Neobsahuje kofein, takže je možné 1 lžičku zamíchat do teplého mléka a připravit tak alternativu horké čokolády pro děti.  

  Záruka kvality
  044
  9 ks
  8594176363301
  Zatím nikdo nehodnotil

  ZÁRUKA KVALITY – JEN Z DOBRÉHO SE RODÍ DOBRÉ

  Celý proces od pěstování, sběru, sušení až po zabalení do spotřebitelských obalů je pod přísným dohledem zaměřeným na jakost. Byliny jsou zabaleny do praktických obalů se zipem (umožňuje opakované otevírání a zavírání), ve kterých si déle zachovávají svoji svěžest, vůni a především účinky. Byliny nejsou na náš požadavek drcené, jsou dokonale identifikovatelné, a dá se tak lehce posoudit jejich jakost a odpovídající botanický druh. Rostlinný materiál prochází při pečlivém třídění rukama vyškoleného personálu.

  Každá dodávka našich bylin má certifikát původu.

  Rostliny pocházejí z míst, kde naši dodavatelé dbají šetrnou sklizní o zachování panensky čistých míst And i Amazonie. Podílí se na ochraně divokého prostředí, se snahou udržet je v přirozeném stavu a pečují o udržení rovnováhy v prostředí, které je obklopuje. Spolupracují s místní zemědělskou komunitou a organizacemi ochránců životního prostředí. Naše motto „jen z dobrého se rodí dobré“, potvrzuje naši péči o kvalitu, za kterou nás oceňují tisíce zákazníků.

  Všechny naše produkty jsou pěstované dle zásad ekologického zemědělství.

  KDO JSME

  Uncaria ČR je od roku 2001 průkopníkem a přímým dovozcem v oboru originálních peruánských bylin, rostlin, plodů garantované jakosti a exkluzivních výrobků z nich. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům.

  Jsme již tradiční, spolehlivou spojnicí mezi pokladnicí darů peruánské přírody a Vámi. K našim charakteristickým vlastnostem patří nekompromisní kvalita a poctivost v přístupu k zákazníkům, a proto celou naši činnost provází motto “Jen z dobrého se rodí dobré".

  Snažíme se pro Vás nalézt, vybrat a dovézt to nejlepší pro podporu Vašeho zdraví.

  Rostlinný materiál je sklízený pod dohledem odborníků, zaručujících jeho pravost a kvalitu. Dovážíme čerstvé sběry několikrát do roka, a proto si naše produkty zachovávají charakteristické aroma a lepší účinky. Podporou naší práce je spolehlivé a odborné zázemí v Peru, které tam máme, a také naše neustálé vzdělávání se v oboru. Nabízíme profesionální služby. Úzce spolupracujeme s Institutem tradiční peruánské medicíny „Zdraví z Peru“, který na přání klientů může pomoci s výběrem nejvhodnějších bylin.

  Jsme vděčni za Vaši zpětnou vazbu, která dává naší práci ještě větší smysl a nadšení. Děkujeme za důvěru tisícům klientů.

  Již nejsme jediní, ale jsme jedineční. Milujeme to, co děláme a děláme to nejlépe, jak umíme.

  Respektujeme, že na základě Nařízení Evropského parlamentu a Rady ES č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživová a zdravotní informace, s výjimkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Proto v našem e-shopu, ani na etiketách tyto informace neuvádíme. 

  Doufáme, že i přes tyto překážky nám nadále zachováte přízeň. A o to lépe budeme moci překonávat všechny zábrany.

  Mohlo by vás také zajímat

  11 dalších produktů ve stejné kategorii:

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: